Bombacı Mario

Oyun Adı: Bombacı Mario

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Super Mario kardeşler ile doyasıya eğlenceye hazır mısınız? Mario, Luigi, Bowser ve Toad, size bu eğlence turunda eşlik edecek olan karakterler... Oyundaki amacınız, bombalarla rakiplerinizi haklamak!

Sırasıyla "GO!!!" ve "NEXT" butonlarına tıklayın ve oyuncu sayısıyla zorluk derecesini belirleyin. Arkasından karakterlerinizi seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "ENTER (GİRİŞ)"

Oyunda patlattığınız blokların bazılarının altından ekstra bonuslar çıkacaktır. Bunları alarak güçlenebilirsiniz. Ancak her bonus işinize yaramayabilir. Tuşları tersine çeviren bonusları almaktan sakının. Oyun esnasında sol tarafta bulunan göstergelerle oyun durumunu takip edebilirsiniz. Bölüm bittikten sonra "SPACE (BOŞLUK)" tuşuna basarak yeniden başlatabilirsiniz. Arkadaşınızla heyecanlı dakikalar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Keep the guy up for as long as you can. <p>Aşağıdan gelen renkli balonları sağ alt köşede bulunan reklere tıklay... Help Daffy score a perfect landing, don't forget about wind. <p>Bademciklerin dolayı sürekli hasta olan hastamızın çöz&uu... <p>Hastanemize apandis bölgesinde rahatsızlık olduğu için bir has... <p>Sevimli kahramanımız dora bisikletine bindikten sonra onun kontrolün&... <p>Hayvan Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but... <p>Yaratığı besle oyunumuzda ekranın altında bulunana besinlere mouse'unu... [Mobile&Desktop] Word Gram is a brand new highscores word search game with 4 ... <p>Maymunları sevindir oyunumuzun 7. serisinde oyuna başlamadan önce sev... <p>Sünger Bob Giydirmece Oyunu ile müthiş dakikalar sizleri bekliyo... <p>Barbie Kurabiye Yapıyor Oyunu ile eğlenceli bir yemek oyunu oynamak ü...