Bombacı Mario

Oyun Adı: Bombacı Mario

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Super Mario kardeşler ile doyasıya eğlenceye hazır mısınız? Mario, Luigi, Bowser ve Toad, size bu eğlence turunda eşlik edecek olan karakterler... Oyundaki amacınız, bombalarla rakiplerinizi haklamak!

Sırasıyla "GO!!!" ve "NEXT" butonlarına tıklayın ve oyuncu sayısıyla zorluk derecesini belirleyin. Arkasından karakterlerinizi seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "ENTER (GİRİŞ)"

Oyunda patlattığınız blokların bazılarının altından ekstra bonuslar çıkacaktır. Bunları alarak güçlenebilirsiniz. Ancak her bonus işinize yaramayabilir. Tuşları tersine çeviren bonusları almaktan sakının. Oyun esnasında sol tarafta bulunan göstergelerle oyun durumunu takip edebilirsiniz. Bölüm bittikten sonra "SPACE (BOŞLUK)" tuşuna basarak yeniden başlatabilirsiniz. Arkadaşınızla heyecanlı dakikalar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Minik Köpek Bakımı Oyunu ile harika bir hayvan bakımı oyunu oynamaya ... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... <p>Neşeli sakızların macerası 2.oyunla devam ediyor. Dil seçiminde <st... Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... <p>Komik yeşil kurbağa, avlarını yakalayabilmesi için dilinin uzanabil... <p>Bahçe Dekorasyonu Oyunu ile şimdi tasarım yapma vakti kızlar! Ne ka... Get the birds off of your wire. <p>Süper mario altın yıldız oyunumuzun 2. serisinde bölümlerde... <p>Mürekkepli dövme dükkanımızın 2. serisinde yeni gelen &cced... <p>Dış görünüşünden bile kitabın ne kadar gizemli durduğu... This is a Simon Says game done in flash <p>Maymunları sevindir oyunumuzun 7. serisinde oyuna başlamadan önce sev...