Bombacı Mario

Oyun Adı: Bombacı Mario

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 202

Puan: 0.00

Super Mario kardeşler ile doyasıya eğlenceye hazır mısınız? Mario, Luigi, Bowser ve Toad, size bu eğlence turunda eşlik edecek olan karakterler... Oyundaki amacınız, bombalarla rakiplerinizi haklamak!

Sırasıyla "GO!!!" ve "NEXT" butonlarına tıklayın ve oyuncu sayısıyla zorluk derecesini belirleyin. Arkasından karakterlerinizi seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "ENTER (GİRİŞ)"

Oyunda patlattığınız blokların bazılarının altından ekstra bonuslar çıkacaktır. Bunları alarak güçlenebilirsiniz. Ancak her bonus işinize yaramayabilir. Tuşları tersine çeviren bonusları almaktan sakının. Oyun esnasında sol tarafta bulunan göstergelerle oyun durumunu takip edebilirsiniz. Bölüm bittikten sonra "SPACE (BOŞLUK)" tuşuna basarak yeniden başlatabilirsiniz. Arkadaşınızla heyecanlı dakikalar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Güzel Prenses Barbie Oyunu ile rengarenk ve cıvıl cıvıl bir oyun sizl... Collect as many flowers as you can and then throw them at the girl. <p>Tatile hazırlık için bulunması gereken eşyalardan bazılarını karışı... Punch Osama in whatever way you like <p>Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya... <p>Oyunu oynamak icin oncelikle oyuna basladiktan sonra yukardaki menuden ada... <p>Nikso oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna ... Click on the instrucments to make those cats swine Collect all the red apples to get some apple pie. Arctic Fruits is a Match-3 online game. The goal is to help a penguin named B... <p>Klasik Nokia telefonlardan hatırladığımız, rekorlar kırmak adına yılanı en... Catch all the gifts with your chimney.