Sünger Bob Su Jetinde

Oyun Adı: Sünger Bob Su Jetinde

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 193

Puan: 0.00

Sünger Bob ve arkadaşları, deniz altında ilginç bir yolculuğa çıkmışlar. Onları çok büyük sürprizler bekliyor olacak. Patrick Yıldız ve Squidward Dokunaç gibi karakterler de size bu macerada eşlik edecek. Hazır mısınız?

Oyun yüklendikten sonra iki kere "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını seçin. Daha sonra karakterlerinizi belirleyin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Oyunda sadece birer hakkınız bulunmaktadır. Karşınıza çıkan deniz canlıları, tümsekler, misinalar ve diğer tehlikelerden uzak durmaya çalışın. Öldüğünüzde "TRY AGAIN" butonu ile en baştan başlayabilirsiniz. Oyun esnasında sol üst köşede bulunan "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Güzel Kız Giydirme Oyunu ile müthiş bir güzellik sizleri be... <p>Once Skip sonra Start'a basip baslayin. 1 dakika icerisinde arabayi hu... <p>Sevimli kahramanımız dora yıldızların bulunduğu alanda zıplama aleti ile y... Mermaid fun makeover is a game where you have to take care of your pretty mer... <p>Hazel Bebek Cadılar Bayramı Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısı... <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... <p>Saklı şekerleri ve bölümlerdeki 3 saklı yıldızı bularak eğlencel... <p>Kriz nöbetleri geçiren kızımızın bir an önce ameliyat olm... <p>Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya... <p>Hastanemize doğum yapmak için gelen anne adayının karnındaki bebeği... Dive into the water and collect as many coins as possible. <p>Leopar Tarzı Oyunu ile harika bir kız oyunu daha sizlerle! Giysi giydirme ...