Sünger Bob Su Jetinde

Oyun Adı: Sünger Bob Su Jetinde

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

Sünger Bob ve arkadaşları, deniz altında ilginç bir yolculuğa çıkmışlar. Onları çok büyük sürprizler bekliyor olacak. Patrick Yıldız ve Squidward Dokunaç gibi karakterler de size bu macerada eşlik edecek. Hazır mısınız?

Oyun yüklendikten sonra iki kere "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını seçin. Daha sonra karakterlerinizi belirleyin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Oyunda sadece birer hakkınız bulunmaktadır. Karşınıza çıkan deniz canlıları, tümsekler, misinalar ve diğer tehlikelerden uzak durmaya çalışın. Öldüğünüzde "TRY AGAIN" butonu ile en baştan başlayabilirsiniz. Oyun esnasında sol üst köşede bulunan "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Is a beautiful summer day, and you decided to go to the pool with some friend... <p>Mario meyve dünyasında düşmanı olan meyvelere karşı mücadel... You are firefighter, use your ladder and your hose to put out the fires! At night Monte Carlo racing silver car. You can color online and print on pap... <p>Ipohe için üretilmiş efsane oyun Talking tom, yeni oyunu ile o... <p>Dünyaca ünlü ve genç kızların çok sevdiği One... <p>Sevimli Midilli Oyunu ile müthiş bir kız oyunu karşınızda! Bu oyunda ... <p>Oyunumuzda hırsızın evin içine girmesini ve sessizce ilerlemesinde ... You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p>Doli'nin arkadaşlarından olan sisi ve toto çay keyfi yapmaktadı... <p>Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki ve... <p>Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo&...