Kar Canavarları

Oyun Adı: Kar Canavarları

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 220

Puan: 0.00

 Biri büyük, biri küçük iki tane sevimli canavarımız, buz dağlarının arasında tehlikeli yerlerde sıkışıp kalmış ve çıkışa ulaşmaları gerekiyor. Her ikisinin de ayrı özellikleri bulunan bu canavarlardan birini kendiniz, birini arkadaşınız yönlendirebilir. İyi niyetli canavarlara yardım etmeye hazır mısınız?

Oyun yüklendikten sonra üstteki butona tıklayın ve bölüm seçin. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU (BÜYÜK CANAVAR)
Hareket Etme: "W, A, D"
Atak: "A + D"
Küçük Canavarı Fırlatma: "W"

2. OYUNCU (KÜÇÜK CANAVAR)
Hareket Etme: "SOL, SAĞ, YUKARI OK TUŞLARI"

Öncelikle sandığın anahtarını bulup sandığı açmanız gerekmekte. Sandığın içinden de çıkış kapısının anahtarı çıkacaktır. Küçük alanlardan karşıya ve çıkması imkansız bölgelere küçük canavarı fırlatarak ulaşabilirsiniz. Lavlara ve düşmanlara dikkat edin. Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla sırasıyla ana menüye geri dönebilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ve oyun sesi ile müziğini açık kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
In the game of collapse, blocks of the same colour are remove upon clicking. ... <p>Hamile Anne kedinin doğum zamanı gelmiştir. Onu hastaneye götürm... <p>Ipohe için üretilmiş efsane oyun Talking tom, yeni oyunu ile o... <p>Gece masalı oyunumuz klasik bir bulmaca oyunu tarzındadır. Aynı cinste ola... Help Santa collect his presents and keep those damn squirrels away from them. <p>Alışveriş Tarzı Oyunu ile alışveriş öncesi biraz bakıma ne dersiniz? ... Catch all the gifts with your chimney. <p>Süper mario ve kahraman luigi'nin dinazorun ateşlerinden ka&ccedi... <p>Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki ... <p>Süper mario bazukası ile oyundaki düşmanlarını etkisiz hale geti... <p>Hastanemize doğum yapmak için gelen anne adayının karnındaki bebeği... <p>Hollywood ünlüleri ve süper starlardan oluşan bu takımda re...