Kar Canavarları

Oyun Adı: Kar Canavarları

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 231

Puan: 0.00

 Biri büyük, biri küçük iki tane sevimli canavarımız, buz dağlarının arasında tehlikeli yerlerde sıkışıp kalmış ve çıkışa ulaşmaları gerekiyor. Her ikisinin de ayrı özellikleri bulunan bu canavarlardan birini kendiniz, birini arkadaşınız yönlendirebilir. İyi niyetli canavarlara yardım etmeye hazır mısınız?

Oyun yüklendikten sonra üstteki butona tıklayın ve bölüm seçin. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU (BÜYÜK CANAVAR)
Hareket Etme: "W, A, D"
Atak: "A + D"
Küçük Canavarı Fırlatma: "W"

2. OYUNCU (KÜÇÜK CANAVAR)
Hareket Etme: "SOL, SAĞ, YUKARI OK TUŞLARI"

Öncelikle sandığın anahtarını bulup sandığı açmanız gerekmekte. Sandığın içinden de çıkış kapısının anahtarı çıkacaktır. Küçük alanlardan karşıya ve çıkması imkansız bölgelere küçük canavarı fırlatarak ulaşabilirsiniz. Lavlara ve düşmanlara dikkat edin. Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla sırasıyla ana menüye geri dönebilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ve oyun sesi ile müziğini açık kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sıradışı bir beceri oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzu tek başınıza oynayabile... <p>Bahçe Dekorasyonu Oyunu ile şimdi tasarım yapma vakti kızlar! Ne ka... Welcome to the foxy grooming studio! It will be your job to take care of thes... <p>Goril boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla buto... <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... <p>Efsane atari oyunu kahramanı Süper Mario bu seferki macerasında karış... <p>Ünlüler hayranlarından mısın? Oyuncuları ve karakterleri karıştı... <p>Konuşan kedi Tom ile sevimli köpek haber bültenini sunmaya kalka... <p>Oyunun farklı bölgelerinde bulunan şirin ayıcıkların bir araya gelmes... <p>Yon tuslari ile oynayabilirsiniz..</p> <p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... <p>Tavuklar adlı bu muhteşem çocuk oyunu size çok eğlenceli anl...