Tom ve Jerry Altın Avcısı

Oyun Adı: Tom ve Jerry Altın Avcısı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 218

Puan: 0.00

Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın Madencisi oyununu Tom ve Jerry ile oynamak ister miydiniz? Üstelik Tom ve Jerry bu oyunda dost olmuşlar ve iki kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz.

Oyun yüklenince tek kişilik versiyon için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik versiyon için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

Tom: "S"
Jerry: "AŞAĞI OK TUŞU"

Oyunda toplamanız gereken minimum para miktarı verilecektir. O sınıra ulaştığınız takdirde diğer seviyeye geçebilirsiniz. Taşları mümkün olduğunca almamaya çalışın. Ağır ve değersiz olduğu için size hem zaman kaybı sağlar, hem de altınları toplamanızı engeller. Elmaslar, para getirisi en yüksek madenlerdir. Onları alabilirseniz bir sonraki seviyeye geçmekte büyük bir adım atmış olursunuz.

Ekranın üstündeki göstergelerden paranızı ve sürenizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ogrenciler okullarini kurtarmak icin okulun bahcesinde otomobiller icin yi... Your goal is the get the lifeguard wet. <p>Super Mario macerası, bir başka macera ile devam ediyor. Atarilerde oynadı... <p>Youda efsanesi Amsterdam'da devam ediyor. Amsterdam tren istasyon... <p>Iphone için üretilmiş efsanevi oyun artık sizin bilgisayarınız... <p>Yılların bir türlü eskitemediği efsane Mario oyunu farklı versiy... <p>Bu eğlenceli Tişört tasarımı oyununda istediğiniz desende tsirt tasar... Your parents are coming, hide your incriminating stuff. <p>Ev Yapımı Güzellik Sırları isimli bu oyun size süper bir oyun de... <p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary... <p>Yerçekimine karşı koyarak hem düz hem de tavan koşuları yapara... <p>Oyunu başlat seçeneğine mouseniz ile tıklayın ve güzel bir pre...