Tom ve Jerry Altın Avcısı

Oyun Adı: Tom ve Jerry Altın Avcısı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 190

Puan: 0.00

Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın Madencisi oyununu Tom ve Jerry ile oynamak ister miydiniz? Üstelik Tom ve Jerry bu oyunda dost olmuşlar ve iki kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz.

Oyun yüklenince tek kişilik versiyon için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik versiyon için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

Tom: "S"
Jerry: "AŞAĞI OK TUŞU"

Oyunda toplamanız gereken minimum para miktarı verilecektir. O sınıra ulaştığınız takdirde diğer seviyeye geçebilirsiniz. Taşları mümkün olduğunca almamaya çalışın. Ağır ve değersiz olduğu için size hem zaman kaybı sağlar, hem de altınları toplamanızı engeller. Elmaslar, para getirisi en yüksek madenlerdir. Onları alabilirseniz bir sonraki seviyeye geçmekte büyük bir adım atmış olursunuz.

Ekranın üstündeki göstergelerden paranızı ve sürenizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı Oyun Kalem, 23 Nisan Ulusal... <p>Süper mario altın yıldız oyunumuzun 2. serisinde bölümlerde... <p>Nikso oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna ... <p>Manzara boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla bu... Schoolboy Makeover is a fun 3D fashion game. Not only do you get to pick whic... This is a Simon Says game done in flash Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
Welcome to the foxy grooming studio! It will be your job to take care of thes... <p><strong>Mickey Mouse</strong> ve arkadaşları;  <strong>Donald Duck, D... <p>Prenses büyüsü oyununun yeni versiyonunda doğru karışımları... <p>Utangaç Gelin Oyunu ile bu gelinin yardımınıza ihtiyacı var! Ne kad... <p>Play seçeneğini kullanarak balıkçı doli oyununu başlatın. So...