Tom ve Jerry Altın Avcısı

Oyun Adı: Tom ve Jerry Altın Avcısı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 196

Puan: 0.00

Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın Madencisi oyununu Tom ve Jerry ile oynamak ister miydiniz? Üstelik Tom ve Jerry bu oyunda dost olmuşlar ve iki kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz.

Oyun yüklenince tek kişilik versiyon için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik versiyon için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

Tom: "S"
Jerry: "AŞAĞI OK TUŞU"

Oyunda toplamanız gereken minimum para miktarı verilecektir. O sınıra ulaştığınız takdirde diğer seviyeye geçebilirsiniz. Taşları mümkün olduğunca almamaya çalışın. Ağır ve değersiz olduğu için size hem zaman kaybı sağlar, hem de altınları toplamanızı engeller. Elmaslar, para getirisi en yüksek madenlerdir. Onları alabilirseniz bir sonraki seviyeye geçmekte büyük bir adım atmış olursunuz.

Ekranın üstündeki göstergelerden paranızı ve sürenizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Super Mario macerası, bir başka macera ile devam ediyor. Atarilerde oynadı... <p>Mr. Bean yine iş başında kuafördeki çocuğun saçı yapılı... <p>Mutlu Köpek Yavrusu Oyunu ile müthiş bir hayvan bakım oyunu oyna... <p>Yon tuslari ile oynayabilirsiniz..</p> Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... <p>Tavuklar adlı bu muhteşem çocuk oyunu size çok eğlenceli anl... <p>Operate butonuna tklayarak kol ameliyatı oyununa giriş yapmanız mümk&... You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p><strong> "Bomberman"</strong> tarzı oyunlarımızdan bir yeni... <p>Mario meyve dünyasında düşmanı olan meyvelere karşı mücadel... <p>Küçük domuzcuğu topun içinden fırlatın ve puanları... <p>Sevimli bebeklerin <strong>"Da Da"</strong> sesleri arasında yap...