Tom ve Jerry Altın Avcısı

Oyun Adı: Tom ve Jerry Altın Avcısı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 207

Puan: 0.00

Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın Madencisi oyununu Tom ve Jerry ile oynamak ister miydiniz? Üstelik Tom ve Jerry bu oyunda dost olmuşlar ve iki kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz.

Oyun yüklenince tek kişilik versiyon için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik versiyon için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

Tom: "S"
Jerry: "AŞAĞI OK TUŞU"

Oyunda toplamanız gereken minimum para miktarı verilecektir. O sınıra ulaştığınız takdirde diğer seviyeye geçebilirsiniz. Taşları mümkün olduğunca almamaya çalışın. Ağır ve değersiz olduğu için size hem zaman kaybı sağlar, hem de altınları toplamanızı engeller. Elmaslar, para getirisi en yüksek madenlerdir. Onları alabilirseniz bir sonraki seviyeye geçmekte büyük bir adım atmış olursunuz.

Ekranın üstündeki göstergelerden paranızı ve sürenizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
[Mobile&Desktop] Word Gram is a brand new highscores word search game with 4 ... It's a foggy day in this very quiet and lonely place. Look around and find hi... <p>Pek çoğunuz büyüdüğünde doktor olmak ister gali... <p>Gizemli yaratık oyunumuzda cadımızın kullandığı nesneler ile büyü... <p>Büyü okulunda tembel kızımız ile birlikte hem eğlenecek hemde ya... <p>Süper mario yeni macerasında ilerlerken çok öfkeli ve asa... <p>Markete malzemeler götürmesi gereken mario traktörün&u... <p>Monster High karakterlerinden biri olan kızımızın burnundaki miktoplardan ... <p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>Parkta oturan çifte aşk oku ile vurarak komik anlarına tanıklık ede... <p>Hayvanat bahçesinde hayvanlarla eğlenerek oyun oynamaya çalı... <p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary...