Çizgi Yarışı 3

Oyun Adı: Çizgi Yarışı 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 188

Puan: 0.00

Yarış oyunları tutkunları buraya! Arkadaşınızla beraber çılgınca bir mücadeleye ne dersiniz? Eğlencenin doruklarına bu oyunla varacaksınız. Ne duruyorsunuz! Bu yarışa siz de katılın.

Oyun yüklendiğinde "SEASON" butonu ile turnuvalara katılabilir, "QUICK RACE" butonu ile de tek yarışlar başlatabilirsiniz. "QUICK RACE" butonuna tıklarsanız yarışmak istediğiniz etabı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Kontroller ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2.OYUNCU
Hareket Etme: "W,A,S,D"

3. OYUNCU
Hareket Etme: "I, J, K, L"

4. OYUNCU
Hareket Etme: "SHIFT, CTRL, ALT, SPACEBAR)

Çoklu oyuncu özelliği de dahil olmak üzere farklı türdeki yarışları, ana menüde bulunan "EXTRA" butonuna tıklayarak oynayabilirsiniz. Turnuva esnasında bitişe ulaştığınızda bir sonraki bölüme geçmek için hak kazanırsınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yeşil topu tuzaklara düşürmeden ve karşınıza çıkan engell... <p>Tavşan boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but... Step into this old house to find different items from the past. <p>Sıradışı bir beceri oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzu tek başınıza oynayabile... Today we cook muffins with fruit and decorated with the image of Hello Kitty.... <p>Mario prensesi kurtarması için engelli yolları aşarak yolunun ü... <p>Efsane atari oyunu kahramanı Süper Mario bu seferki macerasında karış... <p>Hastanemize apandis bölgesinde rahatsızlık olduğu için bir has... This is a colouring book game Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... <p>Birbirinin aynısı olan mahjong taşlarından eşleri mouseniz ile belirlemeni... <p>Mısırın son prensi akil, seramik dükkanında çalışırken heykell...