Çizgi Yarışı 3

Oyun Adı: Çizgi Yarışı 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 178

Puan: 0.00

Yarış oyunları tutkunları buraya! Arkadaşınızla beraber çılgınca bir mücadeleye ne dersiniz? Eğlencenin doruklarına bu oyunla varacaksınız. Ne duruyorsunuz! Bu yarışa siz de katılın.

Oyun yüklendiğinde "SEASON" butonu ile turnuvalara katılabilir, "QUICK RACE" butonu ile de tek yarışlar başlatabilirsiniz. "QUICK RACE" butonuna tıklarsanız yarışmak istediğiniz etabı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Kontroller ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2.OYUNCU
Hareket Etme: "W,A,S,D"

3. OYUNCU
Hareket Etme: "I, J, K, L"

4. OYUNCU
Hareket Etme: "SHIFT, CTRL, ALT, SPACEBAR)

Çoklu oyuncu özelliği de dahil olmak üzere farklı türdeki yarışları, ana menüde bulunan "EXTRA" butonuna tıklayarak oynayabilirsiniz. Turnuva esnasında bitişe ulaştığınızda bir sonraki bölüme geçmek için hak kazanırsınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p>Süper kahraman mario ile uçarak çemberlerin için... <p><strong>Arena Sülükleri</strong> oyununa başlamak için <s... <p>Kriz nöbetleri geçiren kızımızın bir an önce ameliyat olm... <p>Play seçeneğini kullanarak balıkçı doli oyununu başlatın. So... <p>Silahlı marionun karşısına çıkan tosbağa ve mantar düşmanların... <p>Hayvan ofisindeki kirpi karakterinin macera yolunda ilerleyebilmesi i&cced... <p>Mürekkepli dövme dükkanımızın 2. serisinde yeni gelen &cced... <p>Aracı arızalanan uzaylının gezegenimize düşmesi ile aracı parç... <p>Birbirlerinin aynısı olan desenleri mouse yardımı sayesinde bularak yok ed... <p>Alışveriş Tarzı Oyunu ile alışveriş öncesi biraz bakıma ne dersiniz? ... <p>Küçük domuzcuğu topun içinden fırlatın ve puanları...