Çizgi Yarışı 3

Oyun Adı: Çizgi Yarışı 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

Yarış oyunları tutkunları buraya! Arkadaşınızla beraber çılgınca bir mücadeleye ne dersiniz? Eğlencenin doruklarına bu oyunla varacaksınız. Ne duruyorsunuz! Bu yarışa siz de katılın.

Oyun yüklendiğinde "SEASON" butonu ile turnuvalara katılabilir, "QUICK RACE" butonu ile de tek yarışlar başlatabilirsiniz. "QUICK RACE" butonuna tıklarsanız yarışmak istediğiniz etabı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Kontroller ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2.OYUNCU
Hareket Etme: "W,A,S,D"

3. OYUNCU
Hareket Etme: "I, J, K, L"

4. OYUNCU
Hareket Etme: "SHIFT, CTRL, ALT, SPACEBAR)

Çoklu oyuncu özelliği de dahil olmak üzere farklı türdeki yarışları, ana menüde bulunan "EXTRA" butonuna tıklayarak oynayabilirsiniz. Turnuva esnasında bitişe ulaştığınızda bir sonraki bölüme geçmek için hak kazanırsınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aşk Testi Oyunu ile aşkınızı ölçün! Kendi isminizi ve sev... <p>İster tek kişi, ister arkadaşına veya kardeşine karşı oynayabileceğin bir ... <p>Poko oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... <p>Uyku perisi ile uyuyan küçük çocukların rüyal... <p>Hayalindeki randevuya hazırlanmak için oyunu hemen başlat ve boş is... <p>Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya... <p>Şirketteki sekretere sulanan patrona gıcık olan personel, öfkesini di... <p>Batman : Buz Kadin Oyunu, Oyunda kontrolleri klavye yukari tusu ziplama as... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa'nın soğuk bir fırtınada kalması sonuc... <p>Mr. Bean yine iş başında kuafördeki çocuğun saçı yapılı... <p>Ünlü çizgi film karakterleri <strong>Tom ve Jerry</strong... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.