Deve Kuşu Yarışları

Oyun Adı: Deve Kuşu Yarışları

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Deve kuşlarını yarıştırdığınız bu oyunda, tam dört kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz. Dört köşe olmaya hazırsanız, hemen klavyenin başına geçin.

"NEW GAME" ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "Q"

2. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "V"

3. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "M"

4. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "P"

Oyun, üç farklı yarıştan ibarettir. İlk yarışlarda engellerden atlamanız, ikinci yarışlarda hızlı koşmanız, üçüncü yarışlarda da boşluklara düşmemeniz gerekmektedir. Bu üç yarışları bitirme süreleri toplanır ve ana süre belirlenir. Tüm yarışı en kısa sürede bitiren yarışmacı, birinci olur. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo&... Ferrari coloring Christmas edition. <p>Oyunda mario ve arkadaşları var. İlk bölümde luigi ile oyuna baş... Piranalar parmak yemeyi seviyor ne de olsa onlar et yemeyi sever ama parmak s... The King’s League: Odyssey is a follow up to the well-received simulation str... This is a Simon Says game done in flash <p>Yeni bir kurbağa ameliyatı oyunu ile karşınızdayız! Oyunu başlattıktan son... <p>Bir rock grubunun saklı eşyaları bulmasına yardım edeceğiz. Verilen sü... <p>Tavuklar adlı bu muhteşem çocuk oyunu size çok eğlenceli anl... <p>Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın M... <p>Bebek doktoru olarak hastanemize gelen ve başından büyük kazalar... <p>Sevimli kahramanımız dora bisikletine bindikten sonra onun kontrolün&...