Deve Kuşu Yarışları

Oyun Adı: Deve Kuşu Yarışları

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 221

Puan: 0.00

Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Deve kuşlarını yarıştırdığınız bu oyunda, tam dört kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz. Dört köşe olmaya hazırsanız, hemen klavyenin başına geçin.

"NEW GAME" ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "Q"

2. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "V"

3. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "M"

4. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "P"

Oyun, üç farklı yarıştan ibarettir. İlk yarışlarda engellerden atlamanız, ikinci yarışlarda hızlı koşmanız, üçüncü yarışlarda da boşluklara düşmemeniz gerekmektedir. Bu üç yarışları bitirme süreleri toplanır ve ana süre belirlenir. Tüm yarışı en kısa sürede bitiren yarışmacı, birinci olur. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mario traktörü'nün üçüncü versiyo... <p>Deli boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but... <p>Sünger Bob ve arkadaşları, deniz altında ilginç bir yolculuğa ... <p>Beğeni ile oynanan alışveriş asistanı oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor... <p>Hamile Anne kedinin doğum zamanı gelmiştir. Onu hastaneye götürm... <p>İlk versiyonu ile gönüllerde taht kuran "<strong>Bombacı Ma... <p> İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi gü... <p>Bir başka iki kişilik oyunumuzla sizlerleyiz. Basit, kafa yormayan; ancak ... <p>Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın M... <p>Ekranlardan tanıdığınız Çılgın Hırsız Minion Rush kişisel bakımına ... Collect all the red apples to get some apple pie. <p>Sevimli bebeklerin <strong>"Da Da"</strong> sesleri arasında yap...