Deve Kuşu Yarışları

Oyun Adı: Deve Kuşu Yarışları

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 227

Puan: 0.00

Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Deve kuşlarını yarıştırdığınız bu oyunda, tam dört kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz. Dört köşe olmaya hazırsanız, hemen klavyenin başına geçin.

"NEW GAME" ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "Q"

2. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "V"

3. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "M"

4. OYUNCU
Aktifleştirme ve İşlev: "P"

Oyun, üç farklı yarıştan ibarettir. İlk yarışlarda engellerden atlamanız, ikinci yarışlarda hızlı koşmanız, üçüncü yarışlarda da boşluklara düşmemeniz gerekmektedir. Bu üç yarışları bitirme süreleri toplanır ve ana süre belirlenir. Tüm yarışı en kısa sürede bitiren yarışmacı, birinci olur. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun denilince akla ilk gelen efsane <strong>Super Mario</strong>, bir baş... <p>Hazel Bebek Cadılar Bayramı Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısı... <p>Boyama Kitabı oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Hobo, yeni bir macera oyunu ile karşınızda. Hobo'nun bu oyununda polis... <p>Gizemli kitap oyunumuzdaki macera kaldığı yerden 2. versiyonu ile devam et... <p>Yerçekimine karşı koyarak hem düz hem de tavan koşuları yapara... Today we cook muffins with fruit and decorated with the image of Hello Kitty.... <p>Süper mario, kamyonu ile engelleri yollara meydan okuyarak eşya taşım... <p>Sevimli noel faremizi mouse'umuzla boyayabilliriz. Bunun için &... <p>Kötü dondurmalarınızı meyvelerle süsleyerek güzelleşti... <p>Sünger Bob ve arkadaşları, deniz altında ilginç bir yolculuğa ... <p>Spor yaparken bacağını sakatlayan çocuğun ameliyat olması gerekiyor...