Mario Bomberman

Oyun Adı: Mario Bomberman

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Oyun denilince akla ilk gelen efsane Super Mario, bir başka macerası ile sizlerle! Mario, Luigi, Prenses Peach ve diğerleriyle bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz? Üstelik sadece kendiniz değil, arkadaşınızla beraber de oynayabileceğiniz Mario Bomberman bağımlısı olacaksınız.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Daha sonra rakip sayısını ve bölümü de belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çeşitli bonuslar çıkabilir. Bunları alarak gücünüze güç katabilirsiniz. Mesela, ekstradan bomba koyma hakkı kazanabilir, ateşlerinizi uzatabilir ya da karakterinizi hızlandırabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte takım kurabilir, önce rakiplerinize saldırıp onları daha kolay bir şekilde yok edebilirsiniz. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. Bombacı Mario ile heyecanın doruklarına varmaya hazırsanız, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Birbirlerinin aynısı olan desenleri mouse yardımı sayesinde bularak yok ed... Use the mouse to piece together three great pictures of the country of Croati... <p>Silahlı marionun karşısına çıkan tosbağa ve mantar düşmanların... <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer... <p>Beğeni ile oynanan alışveriş asistanı oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor... <p>Birbirinden sevimli ve şirin kedilerin yapbozlarını tamamlayarak oyunda il... <p>Güzel Bahçe Oyunu ile botanik dünyasının kapıları ardına ... <p>Oyuna başlamadan önce sağ üst köşeden Türkiye'yi s... <p>Kaykaycı çocuk yoluna devam edebilmesi için öncelikle e... <p>Yerin altından fırlıyor ve bir anda uçmaya başlıyor ve havadaki &cc... <p>Batman : Buz Kadin Oyunu, Oyunda kontrolleri klavye yukari tusu ziplama as... <p>Jetpac oyununda yapmanız gereken bulutların üstünde durun ve kar...