Mario Bomberman

Oyun Adı: Mario Bomberman

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Oyun denilince akla ilk gelen efsane Super Mario, bir başka macerası ile sizlerle! Mario, Luigi, Prenses Peach ve diğerleriyle bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz? Üstelik sadece kendiniz değil, arkadaşınızla beraber de oynayabileceğiniz Mario Bomberman bağımlısı olacaksınız.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Daha sonra rakip sayısını ve bölümü de belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çeşitli bonuslar çıkabilir. Bunları alarak gücünüze güç katabilirsiniz. Mesela, ekstradan bomba koyma hakkı kazanabilir, ateşlerinizi uzatabilir ya da karakterinizi hızlandırabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte takım kurabilir, önce rakiplerinize saldırıp onları daha kolay bir şekilde yok edebilirsiniz. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. Bombacı Mario ile heyecanın doruklarına varmaya hazırsanız, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
At night Monte Carlo racing silver car. You can color online and print on pap... <p>Aylardır öğrencileri taşıyan okul otobüsü, artık iyice kirl... <p>Kriz nöbetleri geçiren kızımızın bir an önce ameliyat olm... <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer... <p>Efsanelerin bir numarası Super Mario, rakiplerini haklamaya devam ediyor! ... Use the mouse to piece together three great pictures of Hainan Island in five... <p>Doli'nin arkadaşlarından olan sisi ve toto çay keyfi yapmaktadı... <p>Ormadan tek başına ilerlerken karşısına çıkan hayvanlara,insanlara ... In the game of collapse, blocks of the same colour are remove upon clicking. ... <p>Mario yeni macerasında yine karşısındaki düşmanlara karşı mücade... <p>Aşk Testi Oyunu ile aşkınızı ölçün! Kendi isminizi ve sev... Use the mouse to put together three great pictures of Mongooses.