Mario Bomberman

Oyun Adı: Mario Bomberman

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 197

Puan: 0.00

Oyun denilince akla ilk gelen efsane Super Mario, bir başka macerası ile sizlerle! Mario, Luigi, Prenses Peach ve diğerleriyle bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz? Üstelik sadece kendiniz değil, arkadaşınızla beraber de oynayabileceğiniz Mario Bomberman bağımlısı olacaksınız.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Daha sonra rakip sayısını ve bölümü de belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çeşitli bonuslar çıkabilir. Bunları alarak gücünüze güç katabilirsiniz. Mesela, ekstradan bomba koyma hakkı kazanabilir, ateşlerinizi uzatabilir ya da karakterinizi hızlandırabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte takım kurabilir, önce rakiplerinize saldırıp onları daha kolay bir şekilde yok edebilirsiniz. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. Bombacı Mario ile heyecanın doruklarına varmaya hazırsanız, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Grab pour mallet and use it to hit those naughty groundhogs one by one, the v... <p><em>Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu i... Holiday Fling is an easy to play and super addictive game of skill. Players h... <p>Yon tuslari ile oynayabilirsiniz..</p> Twist the levels, KO the goblins, get the key and reach the exit in this addi... <p>Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki ... Follow Alice through the wonderland. Collect different items on your way. <p>Bıcı Bıcı Vakti Oyunu ile banyo zamanı geldi! Bu sevimli bebeğin yardmınız... Help Santa collect his presents and keep those damn squirrels away from them. <p>Fredi hızlı bir şekilde uçurun ve çok uzağa gitsin yoldaki s... <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer... <p>Sevimli Kedimizin çürük dişlerini temizlemeli ve onu diş ...