Mario Bomberman

Oyun Adı: Mario Bomberman

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 167

Puan: 0.00

Oyun denilince akla ilk gelen efsane Super Mario, bir başka macerası ile sizlerle! Mario, Luigi, Prenses Peach ve diğerleriyle bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz? Üstelik sadece kendiniz değil, arkadaşınızla beraber de oynayabileceğiniz Mario Bomberman bağımlısı olacaksınız.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Daha sonra rakip sayısını ve bölümü de belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çeşitli bonuslar çıkabilir. Bunları alarak gücünüze güç katabilirsiniz. Mesela, ekstradan bomba koyma hakkı kazanabilir, ateşlerinizi uzatabilir ya da karakterinizi hızlandırabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte takım kurabilir, önce rakiplerinize saldırıp onları daha kolay bir şekilde yok edebilirsiniz. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. Bombacı Mario ile heyecanın doruklarına varmaya hazırsanız, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ellie ile güzel bir günde bahçede tohum ekerken çi... <p>Hobo, yeni bir macera oyunu ile karşınızda. Hobo'nun bu oyununda polis... <p>Tavuklar adlı bu muhteşem çocuk oyunu size çok eğlenceli anl... Today we cook muffins with fruit and decorated with the image of Hello Kitty.... <p><strong>Neşeli dondurmalar</strong> yepyeni ve en son bölümü... <p>Hazel Bebek Anaokulunda Oyunu ile müthiş bir eğlenceli karşınızda! He... <p>Fredi hızlı bir şekilde uçurun ve çok uzağa gitsin yoldaki s... <p>Çözülmesi gereken bir olayın perde arkasında neler olup b... <p>Alttan arabanizi secip sag ustteki Go ile oyuna baslayin. Sectiginiz araba...  Pepee Harfleri Bul Oyunu ile sevilen çizgi film kahramanı Pepee, bu seferde ... <p>Hayalindeki randevuya hazırlanmak için oyunu hemen başlat ve boş is... Another mini golf with qeird control