Çılgın Çarpışan Arabalar

Oyun Adı: Çılgın Çarpışan Arabalar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

Birbirinden çılgın çarpışan arabaların bonusları toplamak için uğraştığı; güzel bir oyuna hoşgeldiniz. Bonusları diğer çarpışan arabalara bırakmadan; toplayarak en çok puana ulaşmanız gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuz 1 ila 4 kişi arasında oynanabilmektedir. Oyun içinde süpürge,dinamit ve diğer çılgın jokerler sizleri bekliyor olacak.

Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Play Game" bölümünün dolmasını bekleyiniz ve dolunca tekrar buraya tıklayarak oyunu başlatınız.

Oyun Kontrolü;

1.Oyuncu : Mouse

2.Oyuncu: W,A,S,D

3.Oyuncu:  I,J,K,L

4.Oyuncu: Yön Tuşları

İyi Eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hazel Bebek Uyku Vakti Oyunu ile müthiş bir kız oyunu daha sizlerle! ... <p>Oyun denilince akla ilk gelen efsane <strong>Super Mario</strong>, bir baş... <p>Barbie Kurabiye Yapıyor Oyunu ile eğlenceli bir yemek oyunu oynamak ü... <p>Dora'nın, çiçek bahçesine girerek tüm &ccedi... <p>Koşu oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... destroy enemy tanks using cannon ball. Multiple terrain. <p>Süper mario bazukası ile oyundaki düşmanlarını etkisiz hale geti... Follow Alice through the wonderland. Collect different items on your way. <p><em>Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunları... Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu... Your parents are coming, hide your incriminating stuff. Use the mouse to piece together three great pictures of helicopters in 5 size...