Çılgın Çarpışan Arabalar

Oyun Adı: Çılgın Çarpışan Arabalar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Birbirinden çılgın çarpışan arabaların bonusları toplamak için uğraştığı; güzel bir oyuna hoşgeldiniz. Bonusları diğer çarpışan arabalara bırakmadan; toplayarak en çok puana ulaşmanız gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuz 1 ila 4 kişi arasında oynanabilmektedir. Oyun içinde süpürge,dinamit ve diğer çılgın jokerler sizleri bekliyor olacak.

Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Play Game" bölümünün dolmasını bekleyiniz ve dolunca tekrar buraya tıklayarak oyunu başlatınız.

Oyun Kontrolü;

1.Oyuncu : Mouse

2.Oyuncu: W,A,S,D

3.Oyuncu:  I,J,K,L

4.Oyuncu: Yön Tuşları

İyi Eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kayu ve arkadaşlarını istediğin renklere boya en güzel resmi sen yap ... Oyunda havadan düşen altınları toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar çok altın o ka... <p>Marionun değişen ruh hali ve düşmanlarına karşı daha da acımasız oldu... <p>Pamuk prensesi boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna B... <p>Ekranlardan tanıdığınız Çılgın Hırsız Minion Rush kişisel bakımına ... <p>Iphone için üretilmiş efsanevi oyun artık sizin bilgisayarınız... <p>Play game butonuna tıklayarak birinci levelden başlayın ve Mario'nun a... Piece together three great pictures of Boathouses in 5 shapes and 5 sizes. Get the birds off of your wire. <p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>İlk versiyonu ile gönüllerde taht kuran "<strong>Bombacı Ma... <p>Sihirli güçlere sahip olmuş olsaydınız ne yapmak isterdiniz? O...