Çılgın Çarpışan Arabalar

Oyun Adı: Çılgın Çarpışan Arabalar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

Birbirinden çılgın çarpışan arabaların bonusları toplamak için uğraştığı; güzel bir oyuna hoşgeldiniz. Bonusları diğer çarpışan arabalara bırakmadan; toplayarak en çok puana ulaşmanız gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuz 1 ila 4 kişi arasında oynanabilmektedir. Oyun içinde süpürge,dinamit ve diğer çılgın jokerler sizleri bekliyor olacak.

Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Play Game" bölümünün dolmasını bekleyiniz ve dolunca tekrar buraya tıklayarak oyunu başlatınız.

Oyun Kontrolü;

1.Oyuncu : Mouse

2.Oyuncu: W,A,S,D

3.Oyuncu:  I,J,K,L

4.Oyuncu: Yön Tuşları

İyi Eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mario'nun kamyonuna yüklediği meyveleri sağlıklı bir şekilde biti... <p>Şirketteki sekretere sulanan patrona gıcık olan personel, öfkesini di... Step into this old house to find different items from the past. <p>Kuşları patlatma oyununa başlamak için play seçeneğine tıkla... <p><em>Flash oyunlar arasında efsane bir oyun haline gelmiş olan Harika Bombe... <p>Bebek doktoru olarak hastanemize gelen ve başından büyük kazalar... Build and protect castles simultaneously in this original and addictive game! Use the mouse to piece together three great pictures of helicopters in 5 size... <p>Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... <p>Lezzetli Pizza Oyunu ile eğlenceye hazırlanın! Bu müthiş lezzetli oyu... <p>Youda efsanesi Amsterdam'da devam ediyor. Amsterdam tren istasyon... Play with hamsters and feed them with cookies!