Çılgın Çarpışan Arabalar

Oyun Adı: Çılgın Çarpışan Arabalar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Birbirinden çılgın çarpışan arabaların bonusları toplamak için uğraştığı; güzel bir oyuna hoşgeldiniz. Bonusları diğer çarpışan arabalara bırakmadan; toplayarak en çok puana ulaşmanız gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuz 1 ila 4 kişi arasında oynanabilmektedir. Oyun içinde süpürge,dinamit ve diğer çılgın jokerler sizleri bekliyor olacak.

Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Play Game" bölümünün dolmasını bekleyiniz ve dolunca tekrar buraya tıklayarak oyunu başlatınız.

Oyun Kontrolü;

1.Oyuncu : Mouse

2.Oyuncu: W,A,S,D

3.Oyuncu:  I,J,K,L

4.Oyuncu: Yön Tuşları

İyi Eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Play with hamsters and feed them with cookies!
<p>Mutlu Gözlemeler Oyunu ile lezzeti bol bir eğlence sizleri bekliyor! ... Oyunda havadan düşen altınları toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar çok altın o ka... <p>Bıcı Bıcı Vakti Oyunu ile banyo zamanı geldi! Bu sevimli bebeğin yardmınız... <p>Macy, gözlerini yeni bir alışveriş macerasına dikti; düğün ... <p>Dış görünüşünden bile kitabın ne kadar gizemli durduğu... Collect all the red apples to get some apple pie. <p>Anju ameliyatı oyununu play seçeneğine tıkladıktan sonra başlatabil... <p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... <p>Play game butonuna tıklayarak birinci levelden başlayın ve Mario'nun a... <p>Resim Çiz oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başl... <p>Mürekkepli dövme dükkanımızın 2. serisinde yeni gelen &cced...