Yılan 3

Oyun Adı: Yılan 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 188

Puan: 0.00

Klasik Nokia telefonlardan hatırladığımız, rekorlar kırmak adına yılanı en son yeme kadar ulaştırmaya çalıştığımız, zamanında yeşil-siyah ekranlarda saatlerce hiç sıkılmadan oynadığımız Yılanbir de iki kişi oynayın. Oyunu tek kişi oynamak belki çok klasik gelebilir ama iki kişi oynamak hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar eğlenceli olabiliyor.

Oyunda; mavi yılan "W,A,S,D" tuşları ile mor yılan ise "Yön Tuşları" ile oynamaktadır. Oyunu yeniden başlatmak için "Boşluk" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Oyunda duvarlara ve arakadaşınızın yılanına çarpmamaya çalışın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yaptığı işlerde başarısız olan adam, patronundan sürekli köt&uum... Be this dashing young actress' make-up artist and, scanning through the beaut... <p>Hamile Anne kedinin doğum zamanı gelmiştir. Onu hastaneye götürm... <p>Süper mario yeni yarış oyununda diğer kahramanlar ile tutkulu bir yar... Jane's cousins are arriving and her mom wants to clean up the mess before the... <p>Barbie Kurabiye Yapıyor Oyunu ile eğlenceli bir yemek oyunu oynamak ü... <p>Sevimli bebeklerin <strong>"Da Da"</strong> sesleri arasında yap... <p>Oyunumuz ilkokulda teneffüs aralarında öğrendiğimiz, arkadaşları... <p>Oyunu oynamak icin oncelikle oyuna basladiktan sonra yukardaki menuden ada... Grab pour mallet and use it to hit those naughty groundhogs one by one, the v... <p>Neşeli Sakızlarımızın macerası ikikisilikoyunlar.net'de 3.böl&uum... <p>Tatile hazırlık için bulunması gereken eşyalardan bazılarını karışı...