Yılan 3

Oyun Adı: Yılan 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

Klasik Nokia telefonlardan hatırladığımız, rekorlar kırmak adına yılanı en son yeme kadar ulaştırmaya çalıştığımız, zamanında yeşil-siyah ekranlarda saatlerce hiç sıkılmadan oynadığımız Yılanbir de iki kişi oynayın. Oyunu tek kişi oynamak belki çok klasik gelebilir ama iki kişi oynamak hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar eğlenceli olabiliyor.

Oyunda; mavi yılan "W,A,S,D" tuşları ile mor yılan ise "Yön Tuşları" ile oynamaktadır. Oyunu yeniden başlatmak için "Boşluk" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Oyunda duvarlara ve arakadaşınızın yılanına çarpmamaya çalışın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Schoolboy Makeover is a fun 3D fashion game. Not only do you get to pick whic... <p> Biri büyük, biri küçük iki tane sevimli c... <p>Yeni yılda kahramanımız mario'yu unutmamak gerek. Yeni yıla girerken m... <p><strong>Neşeli dondurmalar</strong> yepyeni ve en son bölümü... <p>Yon tuslari ile oynayabilirsiniz..</p> <p>Sevimli Midilli Oyunu ile müthiş bir kız oyunu karşınızda! Bu oyunda ... <p>Çocukların vazgeçilmez nostalji oyunu Tetris'in iki kişi... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... <p>Sihirli güçlere sahip olmuş olsaydınız ne yapmak isterdiniz? O... <p>Bu test her gün hangi ofis hayvanı modunda olduğunuzu gösterecek... <p>Saç ve Makyaj Oyunu ile müthiş bir makyaj oyunu sizleri bekliy... <p>Parkta oturan çifte aşk oku ile vurarak komik anlarına tanıklık ede...