Yılan 3

Oyun Adı: Yılan 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

Klasik Nokia telefonlardan hatırladığımız, rekorlar kırmak adına yılanı en son yeme kadar ulaştırmaya çalıştığımız, zamanında yeşil-siyah ekranlarda saatlerce hiç sıkılmadan oynadığımız Yılanbir de iki kişi oynayın. Oyunu tek kişi oynamak belki çok klasik gelebilir ama iki kişi oynamak hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar eğlenceli olabiliyor.

Oyunda; mavi yılan "W,A,S,D" tuşları ile mor yılan ise "Yön Tuşları" ile oynamaktadır. Oyunu yeniden başlatmak için "Boşluk" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Oyunda duvarlara ve arakadaşınızın yılanına çarpmamaya çalışın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Twist the levels, KO the goblins, get the key and reach the exit in this addi... <p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... <p>Saç ve Makyaj Oyunu ile müthiş bir makyaj oyunu sizleri bekliy... Put together three great pictures of town and scenes along the Volga River. <p>Kayu ve arkadaşlarını istediğin renklere boya en güzel resmi sen yap ... <p>Hazel Bebek Diş Bakımı Oyunu ile Hazel bebekle yine keyifli dakikalar sizl... <p>Manzara boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla bu... Your parents are coming, hide your incriminating stuff. <p>Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniy... <p>Mario'nun kamyonuna yüklediği meyveleri sağlıklı bir şekilde biti... Use the mouse to piece together three great pictures of Rifles. <p>Doli'nin arkadaşlarından olan sisi ve toto çay keyfi yapmaktadı...