Mario Prensesi Koru

Oyun Adı: Mario Prensesi Koru

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 226

Puan: 3.00

Yılların bir türlü eskitemediği efsane Mario oyunu farklı versiyonlarıyla sürekli karşımıza gelmeye devam ediyor. Bu seferki amacınız prensesi düşmanlardan korumak. Tek kişilik oyunda Mario'yu "Yön Tuşları" ile hareket ettirebilir, "Boşluk" tuşuyla da ateş edebilirsiniz. İki kişilik oyunda ise Mario'yu "Yön Tuşları" ile hareket ettirip, "L" tuşu ile ateş ediyorsunuz. Luigi'yi ise "E, S, D, F" ve "Q" tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Seviye atlamak için bölümdeki bütün düşmanları yok etmelisiniz. Ekstraları toplayarak oyunu kolaylaştırmayı unutmayın. Mutlu günler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı Oyun Kalem, 23 Nisan Ulusal... <p>Oyunda mario ve arkadaşları var. İlk bölümde luigi ile oyuna baş... Ferrari coloring Christmas edition. <p>1 Kişi ile 4 kişi arasında oynanabilen "<strong>Acele Koş</strong>&qu... <p>Aşağıdan gelen renkli balonları sağ alt köşede bulunan reklere tıklay... <p>Boyamı defteri oyununa giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla ekranın altı... <p>Sünger Bob ve arkadaşları, deniz altında ilginç bir yolculuğa ... <p>Acil servise gelen hastaların muayeneleri yapılmış ve uygun departmanlara ... Play with hamsters and feed them with cookies!
<p><strong>Arena Sülükleri</strong> oyununa başlamak için <s... <p>Bir başka iki kişilik oyunumuzla sizlerleyiz. Basit, kafa yormayan; ancak ... Your goal is the get the lifeguard wet.