Mario Prensesi Koru

Oyun Adı: Mario Prensesi Koru

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 4 Kasım 2014

oynadınız: 243

Puan: 3.00

Yılların bir türlü eskitemediği efsane Mario oyunu farklı versiyonlarıyla sürekli karşımıza gelmeye devam ediyor. Bu seferki amacınız prensesi düşmanlardan korumak. Tek kişilik oyunda Mario'yu "Yön Tuşları" ile hareket ettirebilir, "Boşluk" tuşuyla da ateş edebilirsiniz. İki kişilik oyunda ise Mario'yu "Yön Tuşları" ile hareket ettirip, "L" tuşu ile ateş ediyorsunuz. Luigi'yi ise "E, S, D, F" ve "Q" tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Seviye atlamak için bölümdeki bütün düşmanları yok etmelisiniz. Ekstraları toplayarak oyunu kolaylaştırmayı unutmayın. Mutlu günler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Dans için hazırlanmasına yardımcı olun <p>Kayu ve arkadaşlarını istediğin renklere boya en güzel resmi sen yap ... <p>Büyü okulunda tembel kızımız ile birlikte hem eğlenecek hemde ya... Play with hamsters and feed them with cookies!
Your mission is to rescue 118 russion marines from the sunken submarine KYPCK... <p>Jetpac oyununda yapmanız gereken bulutların üstünde durun ve kar... <p>Çizgi film karakterlerinden olan rapunzelin çürük ... <p>Hastanemize sırtındaki omurgasından rahatsız olan hastamızı ameliyat edece... <p>Mario karanlık zindandan çıkış için mücadele etmektedir... <p>Sevimli kahraman Wubbzy, minik arabası ile yoldaki topları ve diğer e... Fly your candidates to work and get good commission. <p>Bebek doktoru olarak hastanemize gelen ve başından büyük kazalar...