Zombiden Kaçış 2

Oyun Adı: Zombiden Kaçış 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki de kaçmanız gerekiyor. Ancak kaçmak o kadar kolay olmayacak. İster tek başınıza ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda ihtiyacınız olan şey, biraz cesaret, biraz da zeka.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önce oynamadıysanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Bölüm seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, zombilere yakalanmadan mahsur kaldığınız mahzenden kaçmak. Oyun kontrolleri şöyle:

YEŞİL KARAKTER
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Fonksiyon: "S"

KIRMIZI KARAKTER
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Fonksiyon: "AŞAĞI OK TUŞU"

GENEL TUŞLAR
Restart: "R"
Duraklatma: "SPACEBAR"

Oyunda dikkat etmeniz gereken oldukça fazla tehlike var: Zombiler, dikenler, uçurumlar bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca karşılıklı iki duvar arasında, seri bir şekilde zıplama tuşuna basarak duvardan duvara atlayabilir ve yüksek yerlere çıkabilirsiniz. Ancak yeşil örtülü duvarlarda bunu yapamazsınız. Zombilere yaklaşınca sizi takip etmeye başlayacaktır. Üstlerine kutu düşürerek onları öldürebilir ve ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

Oyun esnasında "SPACEBAR" tuşuna basarak oyunu duraklatabilir, bir üst menüye veya ana menüye geri dönebilirsiniz. Kapıları açmak için yerde bulunan kolları çekmeyi unutmayın. En güzel oyunlar için sitemize göz atabilir ve sitemizin adresini favorilerinize ekleyebilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Make Bob jump only on the food he like <p>Araziyi seçin ve kalenizi savunmaya bakın. Karşı tarafın kalesini, ... <p>Siber Cehennem 6 Oyunu ile müthiş bir aksiyona hazır mısınız? Dü... <p>Pico ve dostlarının savaş mücadelesi devam ediyor. İlk önce karş... <p>Kırmızı Ninja ile şimdi muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ekra... <p>Gumball karate öğreniyor ve ortalık karışıyor! Gumball Karate Ustası ... <p>Uzay Gemisinde Macera ile çok eğlenceli bir uzay macerası başlamak ... <p>Ajan çocuk oyunumuzun 2. serisinde maceraya kaldığımız yerden devam... <p>Kaleyi Koru ile eğlenceli bir savaş oyunu daha karşınızda. Düşmanlar ... <p>Maceracı Bitki Oyunu ile et yiyen bir bitkinin çılgın serüvenl... Do you like Airplanes? Then this Flight Simulation is your game! Start your e... <p>Silahını, tarzını ve bölümü seç sonrada kaçış...