Zombiden Kaçış 2

Oyun Adı: Zombiden Kaçış 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 220

Puan: 0.00

Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki de kaçmanız gerekiyor. Ancak kaçmak o kadar kolay olmayacak. İster tek başınıza ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda ihtiyacınız olan şey, biraz cesaret, biraz da zeka.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önce oynamadıysanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Bölüm seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, zombilere yakalanmadan mahsur kaldığınız mahzenden kaçmak. Oyun kontrolleri şöyle:

YEŞİL KARAKTER
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Fonksiyon: "S"

KIRMIZI KARAKTER
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Fonksiyon: "AŞAĞI OK TUŞU"

GENEL TUŞLAR
Restart: "R"
Duraklatma: "SPACEBAR"

Oyunda dikkat etmeniz gereken oldukça fazla tehlike var: Zombiler, dikenler, uçurumlar bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca karşılıklı iki duvar arasında, seri bir şekilde zıplama tuşuna basarak duvardan duvara atlayabilir ve yüksek yerlere çıkabilirsiniz. Ancak yeşil örtülü duvarlarda bunu yapamazsınız. Zombilere yaklaşınca sizi takip etmeye başlayacaktır. Üstlerine kutu düşürerek onları öldürebilir ve ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

Oyun esnasında "SPACEBAR" tuşuna basarak oyunu duraklatabilir, bir üst menüye veya ana menüye geri dönebilirsiniz. Kapıları açmak için yerde bulunan kolları çekmeyi unutmayın. En güzel oyunlar için sitemize göz atabilir ve sitemizin adresini favorilerinize ekleyebilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gizemli ve karanlık bir mağaranın sonunda hazine olduğunu öğrendiniz ... <p>Portal Koruyucuları Oyunu ile sıkı bir aksiyon oyunu oynamaya hazırlanın. ... Eliminate all alien ships at all cost <p>Arkadaşınızla birlikte düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye h... <p>Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönü... <p>Korsanlar arasındaki mücadeleye arkadaşınız ile dahil olmak istiyorsa... <p>Evet pijamalı çocuğun yeni macerasına hoşgeldiniz. Sıradan birg&uum... <p>Regular Show Rigby'nin Macerası ile heyecan dolu bir macera oyunu sizi... <p>Doraemon gelecekten gelen garip bir robot kedidir. Konuşabilen ve cebinde ... <p>Başkan Kudurdu 2 adlı oyun ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. İlk b&ou... <p>Şekerlemele hastası kedimizin uzaylıların mutasyona uğrattığıhayvanlar kar... Play as Indiana Jones and try to find the the lost treasure of Pharaoh. Obvio...