Zombiden Kaçış 2

Oyun Adı: Zombiden Kaçış 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 210

Puan: 0.00

Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki de kaçmanız gerekiyor. Ancak kaçmak o kadar kolay olmayacak. İster tek başınıza ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda ihtiyacınız olan şey, biraz cesaret, biraz da zeka.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önce oynamadıysanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Bölüm seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, zombilere yakalanmadan mahsur kaldığınız mahzenden kaçmak. Oyun kontrolleri şöyle:

YEŞİL KARAKTER
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Fonksiyon: "S"

KIRMIZI KARAKTER
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Fonksiyon: "AŞAĞI OK TUŞU"

GENEL TUŞLAR
Restart: "R"
Duraklatma: "SPACEBAR"

Oyunda dikkat etmeniz gereken oldukça fazla tehlike var: Zombiler, dikenler, uçurumlar bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca karşılıklı iki duvar arasında, seri bir şekilde zıplama tuşuna basarak duvardan duvara atlayabilir ve yüksek yerlere çıkabilirsiniz. Ancak yeşil örtülü duvarlarda bunu yapamazsınız. Zombilere yaklaşınca sizi takip etmeye başlayacaktır. Üstlerine kutu düşürerek onları öldürebilir ve ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

Oyun esnasında "SPACEBAR" tuşuna basarak oyunu duraklatabilir, bir üst menüye veya ana menüye geri dönebilirsiniz. Kapıları açmak için yerde bulunan kolları çekmeyi unutmayın. En güzel oyunlar için sitemize göz atabilir ve sitemizin adresini favorilerinize ekleyebilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Whack the boss in this version of the classic arcade <p>Kötü kalpli Koga Shuko, dövüşçü Lee kardeş... <p>Adaları fethetmek artık bizim işimiz. Güçlü bir birlik ol... <p>Şekerlemele hastası kedimizin uzaylıların mutasyona uğrattığıhayvanlar kar... <p>Kahraman Robotlar harekete geçiyorlar ve amansız bir savaşa başlıyo... Orcs are attacking, don Use the ball to hit the brick and let them disappear. When the ball fall, cat... <p>Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönü... <p>Evrenin çeşitli yerlerinde çeşitli canavar ve varlıklara kar... Help Gilligan get the gang of the island by lighting a signal fire before a p... <p>Bıyıklının İntikamı Oyunu ile müthiş bir savaşa hazırlanın. Ailesi şe... <p>Hobo Aranıyor adlı oyunda heyecan verici bir macera sizi bekliyor. Hobo bi...