Tanklar ile Paintball

Oyun Adı: Tanklar ile Paintball

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 155

Puan: 0.00

Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye ne dersiniz? Oldukça hareketli olan bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra oyuncu sayısını belirleyin. "STORY" tek kişilik ilerlemeli oyun modudur. "EDITOR" moduna girdiğinizde kendiniz istediğiniz gibi bölümler tasarlayabilirsiniz. "STORY CO-OP" oyun modunda arkadaşınızla birlikte düşmana karşı savaşırsınız. "STORY CO-AT" oyun modunda ise arkadaşınızla rakip olarak savaşlar başlatabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket ve Ateş Etme: "W, A, S, D"
Geliştirmeler: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket ve Ateş Etme: "OK TUŞLARI"
Geliştirmeler: "SHIFT"

Tankınızla hangi yöne hareket ederseniz o yöne doğru otomatik ateş edebilirsiniz. Hareket etmeyi bırakıp sabit kaldığınız anda tankınız da ateş etmeyi kesecektir. Ayrıca rakiplerinizi patlattıkça paralar kazanacak, kazandığınız bu paralarla da pervane, koruma gibi geliştirmeler satın alabileceksiniz. Ekranın altında bulunan can göstergesini takip etmeyi unutmayın. Canınız azaldıkça yine kazandığınız paralarla fazladan can satın alabilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla tuş takımlarını görüntüleyip değiştirebilir, ses ile müziği açıp kapatabilir ve oyunu duraklatabilirsiniz. En güzel iki kişilik atış oyunları için ikikisilikoyunlar.net'i takip etmeye devam edin. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... <p>Süper Savaşçılar ile muhteşem bir macera başlamak üzere! ... Throws snow balls at enemies to turn them into huge snowballs and then kick t... <p>Bıyıklının İntikamı Oyunu ile müthiş bir savaşa hazırlanın. Ailesi şe... <p>Fakirlerin umudu olan cömert atlı şovalyemizi kullanarak onun emrinde... <p>Dev Yengecin Peşinde 2 Oyunu ile dev serüven tüm hızıyla sü... <p>Arkadaşlar bu oyun tek kişilik bir oyun. Ama mutlaka denemenizi tavsiye ed... <p>Kulede 2  kafadarın omuz omuza çeşitli düşmanlar ile m&uu... <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... <p>Korkusuz Tavşan ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekranla... <p>Adventure Time Fionna Dövüşüyor ile eğlenceli bir macera oy... <p>Ateş Çocuk ile maceraya hazır mısınız? Oyundaki kahramanımız Ateş &...