Tanklar ile Paintball

Oyun Adı: Tanklar ile Paintball

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye ne dersiniz? Oldukça hareketli olan bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra oyuncu sayısını belirleyin. "STORY" tek kişilik ilerlemeli oyun modudur. "EDITOR" moduna girdiğinizde kendiniz istediğiniz gibi bölümler tasarlayabilirsiniz. "STORY CO-OP" oyun modunda arkadaşınızla birlikte düşmana karşı savaşırsınız. "STORY CO-AT" oyun modunda ise arkadaşınızla rakip olarak savaşlar başlatabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket ve Ateş Etme: "W, A, S, D"
Geliştirmeler: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket ve Ateş Etme: "OK TUŞLARI"
Geliştirmeler: "SHIFT"

Tankınızla hangi yöne hareket ederseniz o yöne doğru otomatik ateş edebilirsiniz. Hareket etmeyi bırakıp sabit kaldığınız anda tankınız da ateş etmeyi kesecektir. Ayrıca rakiplerinizi patlattıkça paralar kazanacak, kazandığınız bu paralarla da pervane, koruma gibi geliştirmeler satın alabileceksiniz. Ekranın altında bulunan can göstergesini takip etmeyi unutmayın. Canınız azaldıkça yine kazandığınız paralarla fazladan can satın alabilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla tuş takımlarını görüntüleyip değiştirebilir, ses ile müziği açıp kapatabilir ve oyunu duraklatabilirsiniz. En güzel iki kişilik atış oyunları için ikikisilikoyunlar.net'i takip etmeye devam edin. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Eliminate all alien ships at all cost <p>Zıpla Şövalye ile sıradışı bir macera oyununa şahit olacaksınız. Ejde... <p>Ramazan Davulcusu oyunumuzda sahura insanları kaldırmak için sokakl... <p>Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı <strong>Dragon Ball</stro... Neat arsenals of weapon power-ups <p>Destansı Serüven ile şimdi muhteşem bir maceraya atılmaya ne dersiniz... Lamb Chop Drop is a fast action skydiving game where you must control Lamb Ch... <p>Oyuna "Enter" tuşuna basarak başlayınız. Daha sonra gelen bö... <p> Acımasız filler oyununun 2.versiyonu ile sizlerleyiz. Bu sefer d&oum... <p>Şekerlemele hastası kedimizin uzaylıların mutasyona uğrattığıhayvanlar kar... <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... <p>The hobbit filminden esinlenerek sizlere özel yapılan ve legolar ile ...