Tanklar ile Paintball

Oyun Adı: Tanklar ile Paintball

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye ne dersiniz? Oldukça hareketli olan bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra oyuncu sayısını belirleyin. "STORY" tek kişilik ilerlemeli oyun modudur. "EDITOR" moduna girdiğinizde kendiniz istediğiniz gibi bölümler tasarlayabilirsiniz. "STORY CO-OP" oyun modunda arkadaşınızla birlikte düşmana karşı savaşırsınız. "STORY CO-AT" oyun modunda ise arkadaşınızla rakip olarak savaşlar başlatabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket ve Ateş Etme: "W, A, S, D"
Geliştirmeler: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket ve Ateş Etme: "OK TUŞLARI"
Geliştirmeler: "SHIFT"

Tankınızla hangi yöne hareket ederseniz o yöne doğru otomatik ateş edebilirsiniz. Hareket etmeyi bırakıp sabit kaldığınız anda tankınız da ateş etmeyi kesecektir. Ayrıca rakiplerinizi patlattıkça paralar kazanacak, kazandığınız bu paralarla da pervane, koruma gibi geliştirmeler satın alabileceksiniz. Ekranın altında bulunan can göstergesini takip etmeyi unutmayın. Canınız azaldıkça yine kazandığınız paralarla fazladan can satın alabilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla tuş takımlarını görüntüleyip değiştirebilir, ses ile müziği açıp kapatabilir ve oyunu duraklatabilirsiniz. En güzel iki kişilik atış oyunları için ikikisilikoyunlar.net'i takip etmeye devam edin. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Use the ball to hit the brick and let them disappear. When the ball fall, cat... Kutu Atlama  bir aksiyon ve arcade oyunu ,herkes için kavramak çok kolaydır. ... <p>Sinsi kedi oyunumuzda kutu içerisine saklanmış olan kedimizi kimsel... Arkanoid clone with a twist - the more you bounce it, the higher it go! Jump over sheep to get points. <p>2.Dünya savaşında bir savaş pilotusunuz ve karşılaştığınız düşma... <p>Birbirinden eğlenceli ve keyifli bölümleri ile şapka peşinde oyu... <p>Evrenin çeşitli yerlerinde çeşitli canavar ve varlıklara kar... Save as many people as you can from the ship Pinball table with Jurassic Park theme Eliminate all alien ships at all cost Whack the boss in this version of the classic arcade