Bombacı Böcekler

Oyun Adı: Bombacı Böcekler

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 325

Puan: 0.00

Sizlere efsane iki oyun Bomberman ve Snow Bros.'un birleştirilmiş halini sunuyoruz. Super Bomb Bugs oyununda arkadaşınızla birlikte böceklere karşı zorlu bir mücadele verirken bir yandan da eğlencenin doruklarına varacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butonla devam edin ve zorluk derecenizi seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece normal mod izinli olacaktır. Daha sonra oyuncu sayısını belirleyin ve oyuna başlayın.

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Fırlatma: "C"
Bomba Bırakma: "V"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bomba Fırlatma: ",""
Bomba Bırakma: "."

Oyun hakkında bazı ipuçları vererek işinizi kolaylaştıralım: Bombaları arkadaşına atmayın. Ayrıca kendiniz de bıraktığınız bombadan kaçın. Size de zarar vermektedir. Bölüm içine serpiştirilmiş sandıkları patlatarak içinden çıkan bonusları alabilir, ejderha ya da tavşan gibi değişik karakterlere dönüşebilirsiniz. Ayrıca ne kadar çok elmas toplayabilirseniz o kadar çok puan alırsınız. Bayraklar, kontrol noktalarıdır. Bayraklara dokunduğunuzda, ölürseniz o bayrağın bulunduğu yerden başlayabilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, "AYARLAR" menüsüne ulaşabilir ve oyun sesi ile müziğini açıp kapatabilirsiniz. Bilgisayarınız kasmaya başlarsa "AYARLAR" menüsünden grafik kalitesini düşürün. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>Avatar kale savaşları</strong> macerası 2.seri ile devam ediyor. &... <p>Aşçımız mahallesindeki zombileri avlamak için iş başına ge&c... <p>Kızgın Goril oyunu ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Ekran karş... <p>Uzaylı Böcekler ile Savaş Oyunu ile yeni bir gezegende aksiyon dolu b... <p>Adventure Time çizgi filminin sevilen karakterleri Finn ve Jake ile... Defeat the evil army of Komos and protect the historic land. There are 3 diff... <p>Çizgi Diyarında Macera ile harika vakit geçireceksiniz. &Cce... <p>Sondan başlayarak bir maceranın en başına varmaya çalışmalıyız. Gar... Daphne has to fight all kinds of creatures. <p>Kızgın Tır Savaş ile aksiyon dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Heyecanın... <p>Fakirlerin umudu olan cömert atlı şovalyemizi kullanarak onun emrinde... <p>Smileys Savaşı adlı oyunda eğlenceli ve heyecanlı bir savaş sizi bekliyor....