Bombacı Böcekler

Oyun Adı: Bombacı Böcekler

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 301

Puan: 0.00

Sizlere efsane iki oyun Bomberman ve Snow Bros.'un birleştirilmiş halini sunuyoruz. Super Bomb Bugs oyununda arkadaşınızla birlikte böceklere karşı zorlu bir mücadele verirken bir yandan da eğlencenin doruklarına varacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butonla devam edin ve zorluk derecenizi seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece normal mod izinli olacaktır. Daha sonra oyuncu sayısını belirleyin ve oyuna başlayın.

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Fırlatma: "C"
Bomba Bırakma: "V"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bomba Fırlatma: ",""
Bomba Bırakma: "."

Oyun hakkında bazı ipuçları vererek işinizi kolaylaştıralım: Bombaları arkadaşına atmayın. Ayrıca kendiniz de bıraktığınız bombadan kaçın. Size de zarar vermektedir. Bölüm içine serpiştirilmiş sandıkları patlatarak içinden çıkan bonusları alabilir, ejderha ya da tavşan gibi değişik karakterlere dönüşebilirsiniz. Ayrıca ne kadar çok elmas toplayabilirseniz o kadar çok puan alırsınız. Bayraklar, kontrol noktalarıdır. Bayraklara dokunduğunuzda, ölürseniz o bayrağın bulunduğu yerden başlayabilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, "AYARLAR" menüsüne ulaşabilir ve oyun sesi ile müziğini açıp kapatabilirsiniz. Bilgisayarınız kasmaya başlarsa "AYARLAR" menüsünden grafik kalitesini düşürün. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aşçımız mahallesindeki zombileri avlamak için iş başına ge&c... <p>Korkusuz Tavşan ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekranla... Destroy enemy space craft and cannons in space. Pickup the rare power-up for ... Fall into hell and destroy daemons by landing on top of them. Don <p>İki kişilik macera oyunu yenilenmiş ve bitmek bilmeyen maceraları ile ikik... <p>Uzaylı Dondurma Oyunu ile süper bir serüven yaşamaya hazırlanın.... <p>Tehlikeli Yolda Koş ile Oyun Kalem farkıyla harika bir koşu oyunu daha siz... <p>Arenada Çatışma oyunu ikikisilikoyunlar.net'de 2.versiyonun <st... <p><strong>Ultra Adam </strong>efsanesi son hızıyla devam ediyor. Yoğun istek... A Turn based fantasy CCG with a very addicting mechanics. Designed by Richard...