Bombacı Böcekler

Oyun Adı: Bombacı Böcekler

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 312

Puan: 0.00

Sizlere efsane iki oyun Bomberman ve Snow Bros.'un birleştirilmiş halini sunuyoruz. Super Bomb Bugs oyununda arkadaşınızla birlikte böceklere karşı zorlu bir mücadele verirken bir yandan da eğlencenin doruklarına varacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butonla devam edin ve zorluk derecenizi seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece normal mod izinli olacaktır. Daha sonra oyuncu sayısını belirleyin ve oyuna başlayın.

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Fırlatma: "C"
Bomba Bırakma: "V"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bomba Fırlatma: ",""
Bomba Bırakma: "."

Oyun hakkında bazı ipuçları vererek işinizi kolaylaştıralım: Bombaları arkadaşına atmayın. Ayrıca kendiniz de bıraktığınız bombadan kaçın. Size de zarar vermektedir. Bölüm içine serpiştirilmiş sandıkları patlatarak içinden çıkan bonusları alabilir, ejderha ya da tavşan gibi değişik karakterlere dönüşebilirsiniz. Ayrıca ne kadar çok elmas toplayabilirseniz o kadar çok puan alırsınız. Bayraklar, kontrol noktalarıdır. Bayraklara dokunduğunuzda, ölürseniz o bayrağın bulunduğu yerden başlayabilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, "AYARLAR" menüsüne ulaşabilir ve oyun sesi ile müziğini açıp kapatabilirsiniz. Bilgisayarınız kasmaya başlarsa "AYARLAR" menüsünden grafik kalitesini düşürün. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Dev Yengecin Peşinde 2 Oyunu ile dev serüven tüm hızıyla sü... <p>Maceracı Şövalye ile harika vakit geçireceksiniz. Oyundaki kah... <p>Mezarlık Bekçisi adlı oyunda zebanilerin hepsini öldürmey... <p>Adventure Time çizgi filminin sevilen karakterleri Finn ve Jake ile... <p>İki kişilik olarak da oynanabilen bu oyunda rakibimizin kalesini altta &cc... Go around collect banana in this Flash game Juggle cats using your bat to gain points <p>Elmasları koru oyunumuzun 3. serisinde hedefimiz elmasları düşman yar... <p>İki çocuk ormanda esrarengiz bir ev görür ve merak ederek... Help Gilligan get the gang of the island by lighting a signal fire before a p... Kutu Atlama  bir aksiyon ve arcade oyunu ,herkes için kavramak çok kolaydır. ... Bisiklet Macerasına hazır mısınız