Counter Ekibi

Oyun Adı: Counter Ekibi

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 238

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye hazır olun! Kendinizi silahlar, bombalar ile gangster dolu maceraların içinde bulacaksınız. Hazırsanız, oyun yüklendikten sonra sırasıyla "CONTINUE" ve "CLICK TO START" butonlarıyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS CO-OP" butonunu kullanabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "2, Q, S, D"
Yukarı Nişan Alma: "W" veya "2"
Eğilme: "S"
Aşağı Nişan Alma: "S(Zıplarken)"
Ateş: "5"
Zıplama: "4"
İtemi Kullanma: "6"
İtem Değiştirme: "E"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Yukarı Nişan Alma: "YUKARI OK TUŞU"
Eğilme: "AŞAĞI OK TUŞU"
Aşağı Nişan Alma: "AŞAĞI OK TUŞU(Zıplarken)"
Ateş: "9"
Zıplama: "8"
İtemi Kullanma: "0"
İtem Değiştirme: "P"

Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var: Attığınız bombalardan sizin de kaçmanız gerekmektedir. Bombalardan kaçamazsanız ölürsünüz ve bölüme baştan başlamak zorunda kalırsınız. Merdiven olmayan yerlerde, ip atarak bir üst kata çıkabilirsiniz. Düşmanı gördüğünüzde olabildiğince eğilerek ateş etmeye çalışın ya da siper bulun. Böylece düşmanın ateşlerinden daha az etkilenebilirsiniz.

Oyun esnasında "P" tuşuna basarak ya da ekranın sol üst köşesinde bulunan butona tıklayarak oyunu duraklatabilir, ayarların ve kontrollerin bulunduğu menüye ulaşabilir ya da bir üst menüye geri dönebilirsiniz. En güzel silah oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Küçük çocuk uykusundayken bir rüya gör&u... <p>Seneler ilerledi ve yıl <strong>2112</strong>'ye geldi ama kardeşlik b... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>Son zamanların en gözde oyunlarından<strong> Arenada Çatışma</... <p>Gemiyi Kurtar adlı oyunda heyecan dolu dakikalar yaşamaya ne dersiniz? Oyu... <p>Hırsız Prens 2 çıktı! Macera tüm hızıyla kaldığı yerden devam ... <p>Hobo Aranıyor adlı oyunda heyecan verici bir macera sizi bekliyor. Hobo bi... <p>Çöp Adamlar Kapışıyor ortalık karışıyor! Bu harika macera oyun... <p>Nöbetçi Şovalye oyunumuzun 2. serisinde mücadele kaldığı ... Well we all know what drones are right? They are getting a lot of media cover... <p><em>Dikkat ve koordinasyon gerektiren iki kişilik uzun bir oyun seni bekli... Juggle cats using your bat to gain points