Jim ve Mary

Oyun Adı: Jim ve Mary

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 183

Puan: 0.00

Oyunun isminden de gördüğünüz gibi, ortada Jim ve Mary arasında geçen bir sevgi hikayesi var. Jim, Mary'ye ulaşmak istiyor fakat bu duruma Mary'nin annesi, babası ve erkek kardeşi engel oluyor. İki kişilik bir oyun olmasının yanı sıra, aynı zamanda da bir zeka oyunu. Arkadaşını çağır, Jim ve Mary'i buluştur. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan, iki butondan, soldaki ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağdaki ilede oyun müziğini açıp kapatabilirsiniz. "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, bütün kalpleri toplayarak Jim ve Mary'yi buluşturmak. Mary'nin annesine, babasına ve erkek kardeşine karşı dikkatli olun çünkü Jim'e zarar verebilirler.

Oyun kontrolleri:
Jim:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mary:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oynadığın bölümde bir hata yaparsan, "R" tuşuna basarak oynadığın bölümü baştan başlatabilirsin.

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Başkan Kudurdu 2 adlı oyun ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. İlk b&ou... get Joe the barbarian to collect treasure on his journey Stay on the wire and don <p>Pizzacılarımız bu kez bir gemide yolculuk eden müşterilere hizmet ver... <p><strong>Ultra Adam </strong>efsanesi son hızıyla devam ediyor. Yoğun istek... <p>Evinizin bulunduğu yeri ilginç yaratıklar bastı. Evinizi onlara kar... <p>Korsan Savaşları 2 ile harika bir savaş kaldığı yerden devam ediyor. Oyund... <p>Yaratıkları Durdurmak sizin elinizde. Saldırıya geçmiş olan yaratık... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium. <p>Vahşi Batıda Gizli Nesne Bulma oyunu ile şimdi ne kadar zekisiniz herkese ...