Jim ve Mary

Oyun Adı: Jim ve Mary

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 210

Puan: 0.00

Oyunun isminden de gördüğünüz gibi, ortada Jim ve Mary arasında geçen bir sevgi hikayesi var. Jim, Mary'ye ulaşmak istiyor fakat bu duruma Mary'nin annesi, babası ve erkek kardeşi engel oluyor. İki kişilik bir oyun olmasının yanı sıra, aynı zamanda da bir zeka oyunu. Arkadaşını çağır, Jim ve Mary'i buluştur. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan, iki butondan, soldaki ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağdaki ilede oyun müziğini açıp kapatabilirsiniz. "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, bütün kalpleri toplayarak Jim ve Mary'yi buluşturmak. Mary'nin annesine, babasına ve erkek kardeşine karşı dikkatli olun çünkü Jim'e zarar verebilirler.

Oyun kontrolleri:
Jim:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mary:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oynadığın bölümde bir hata yaparsan, "R" tuşuna basarak oynadığın bölümü baştan başlatabilirsin.

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... <p>Kahramanımızın sevgilisi uzaylılar tarafından kaçırıldı ve kurtarma... <p>Savaş mekikleri savaşa hazır. Merkezden çıkan mekikler, savaş sahas... Bobble Bubble clone with various ball theme <p>Zombi Avcısı 2 çıktı! Süper ötesi bir macera oyununa kald... Play a great remake of the classic arcade game Tetris. <p>Korsanlar arasındaki mücadeleye arkadaşınız ile dahil olmak istiyorsa... <p>Zombi Dünyası ile olağanüstü bir savaş oyunu oynamaya hazır... Collect all the oil bottle <p>Harika bir platform oyunu oynamaya hazırlanın! Kutu Adam başınızı dön... <p>Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı <strong>Dragon Ball</stro... <p>Et peşinden maceralara atılan bu iki dinazorun 2. serisinde bizleri yeni m...