Jim ve Mary

Oyun Adı: Jim ve Mary

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 197

Puan: 0.00

Oyunun isminden de gördüğünüz gibi, ortada Jim ve Mary arasında geçen bir sevgi hikayesi var. Jim, Mary'ye ulaşmak istiyor fakat bu duruma Mary'nin annesi, babası ve erkek kardeşi engel oluyor. İki kişilik bir oyun olmasının yanı sıra, aynı zamanda da bir zeka oyunu. Arkadaşını çağır, Jim ve Mary'i buluştur. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan, iki butondan, soldaki ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağdaki ilede oyun müziğini açıp kapatabilirsiniz. "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, bütün kalpleri toplayarak Jim ve Mary'yi buluşturmak. Mary'nin annesine, babasına ve erkek kardeşine karşı dikkatli olun çünkü Jim'e zarar verebilirler.

Oyun kontrolleri:
Jim:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mary:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oynadığın bölümde bir hata yaparsan, "R" tuşuna basarak oynadığın bölümü baştan başlatabilirsin.

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Pinball table with Jurassic Park theme <p>Ölümcül Komşular ile muhteşem bir macera başlamak üzer... <p>Generaller dünyayı basan uzaylılar ve yaratıklara karşı birlik olmuş ... <p>Uzaylı Büyük Kaçış Oyunu ile sevimli dostumuz uzaylıya ev... Use your Ninja power to attack the defender <p>Kedi imparatorluğu yeni bir tehlike altındadır. Bunun için öze... <p>Çöp Adamlar Kapışıyor ortalık karışıyor! Bu harika macera oyun... <p>Bu canavar balıklar daha fazla okyanusların diplerinde yaşamak istemiyorla... <p>New game seçeneğini seçerek oyuna başlayın ve karakterimizi ... <p>Seneler ilerledi ve yıl <strong>2112</strong>'ye geldi ama kardeşlik b... Make Bob jump only on the food he like <p><strong>Belalı Balon Avcıları 3.serisi</strong> ile yeni bölümle...