Süngerbob ve Arkadaşları

Oyun Adı: Süngerbob ve Arkadaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 220

Puan: 1.00

SüngerBob ve arkadaşları Patrick, Squidward ve Sandy maceradan maceraya koşmaya devam ediyor! Denizatına binen kahramanlarımız, düşmanlarının tepesine binerek onları öldürmeye kararlı. Siz de bu aksiyona ortak olmak ister misiniz?
Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonunu kullanarak devam edin ve oyuncu sayısını belirleyin. Tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonunu kullanmanız yeterli. Daha sonra karakterlerinizi belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şu şekilde:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Özel Güç: "ENTER (GİRİŞ)"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "S, E, F"
Özel Güç: "SPACEBAR (BOŞLUK)"
ÖZEL GÜÇLER
SüngerBob: Koruma balonu oluşturur ve bir süre rakiplerinden zarar almaz.
Patrick: Rakiplerine ateş edebilir.
Squidward: Rakiplerini bir süreliğine dondurur.
Sandy: Elektrik akımı oluşturur ve rakiplerini hızlı bir şekilde öldürür.
PUANLAMA SİSTEMİ
Zırhsız Düşmanlar: 100 Puan
Şişman Düşmanlar: 200 Puan
Zırhlı Düşmanlar: 300 Puan
Beyaz Yıldız: 250 Puan
Mavi Yıldız: 500 Puan
Mor Yıldız: 750 Puan
Canavar: 2000 Puan
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, canavardır. Zaman zaman sağdan veya soldan gelen canavardan hızlı bir şekilde kaçmanız gerekiyor. Ayrıca elektriklere yakalanmayın. Unutmayın, özel gücünüzü sınırlı sayıda kullanabilirsiniz. Düşmanları öldürdükten sonra çıkan bonusları toplayarak özel güç ya da puan kazanabilirsiniz. Diğer SüngerBob oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler...

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Et peşinden maceralara atılan bu iki dinazorun 2. serisinde bizleri yeni m... Get the fuel safely to the base behind the enemy lines <p>Uzaylı Böcekler ile Savaş Oyunu ile yeni bir gezegende aksiyon dolu b... <p>Boxhead oyun serisinin 4.oyunu bizlere <strong>2 kişi </strong>oynama fırs... <p>Korsanlar arasındaki mücadeleye arkadaşınız ile dahil olmak istiyorsa... <p>Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarını... <p>Lego Yenilmezler Kaptan Amerika ile şimdi sizi müthiş bir maceraya da... <p>Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman ... <p>İki mini tank bu oyunda birbirleri ile savaşıyor. Ayrıca harita random ate... <p>2 Usta şovalyenin hünerlerini sergilediği bu oyunda arkadaşınız ile b... <p>Son zamanların en gözde oyunlarından<strong> Arenada Çatışma</... Slash on enemies that blocked your way to their boss!