Kağıt Düellosu

Oyun Adı: Kağıt Düellosu

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 218

Puan: 3.00

Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarınızda oynamak ister misiniz? Üstelik tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra "START GAME" butonuyla ilerleyin ve oyuncu sayısını belirleyin. "VS COMPUTER" butonuyla tek kişilik, "VS PLAYER" butonuyla iki kişilik oyun açabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakibinize ateş ederek onu haklamak. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Açıyı ve atış gücünü ayarladıktan sonra ateş edin.
Oyun sınıf ortamında geçtiği için herhangi bir rüzgâr ya da başka bir faktör bulunmamaktadır. Rakibinizi kafasından vurursanız daha etkili olacaktır. İkinci etaba geçildiğinde rakipler arası mesafe daha çok açılacaktır. 3 etabın en az 2'sini kazanan oyuncu, gâlip gelecektir. Oyuncuların enerjisini, ekranın üstünde bulunan göstergelerden takip edebilirsiniz.
Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butona tıklayarak oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Click on the head and score points <p>Yeşil Sıvı ile sıradışı bir macera oyununa hazır mısınız? Oyundaki nesnele... <p>Mezarlıkta Büyük Aksiyon ile muhteşem bir oyun deneyimine hazır ... <p>Uzaylı avcı takımımız yeni görevlerine atanmış ve tehlikeli uzaylılar... <p>Sevimli okçular oyunu yüklendikten sonra "<strong>Click T... <p>Arkadaşımla kaçış oyunumuzun 2. serisinde karakterlerden birini y&o... <p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... Arkanoid clone with a twist - the more you bounce it, the higher it go! Bisiklet Macerasına hazır mısınız Live the life of a cat in this fun simulation game. Cute cat parking puts you... Play Pong against the computer <p>Zombi Yok Edici 2 Oyunu ile heyecan dorukta! Zombiler tüm dünyay...