Kağıt Düellosu

Oyun Adı: Kağıt Düellosu

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 230

Puan: 3.00

Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarınızda oynamak ister misiniz? Üstelik tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra "START GAME" butonuyla ilerleyin ve oyuncu sayısını belirleyin. "VS COMPUTER" butonuyla tek kişilik, "VS PLAYER" butonuyla iki kişilik oyun açabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakibinize ateş ederek onu haklamak. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Açıyı ve atış gücünü ayarladıktan sonra ateş edin.
Oyun sınıf ortamında geçtiği için herhangi bir rüzgâr ya da başka bir faktör bulunmamaktadır. Rakibinizi kafasından vurursanız daha etkili olacaktır. İkinci etaba geçildiğinde rakipler arası mesafe daha çok açılacaktır. 3 etabın en az 2'sini kazanan oyuncu, gâlip gelecektir. Oyuncuların enerjisini, ekranın üstünde bulunan göstergelerden takip edebilirsiniz.
Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butona tıklayarak oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Süper Köpek harekete geçiyor ve en yakın arkadaşını kurta... <p>Kaos Savaşçıları 2 Oyunu ile bugüne kadar oynamadığınız kadar ... <p>Cesur savaşçı komandomuz zombi avına çıkmış fakat hiç... The world is coming to an end. The time of dinosaur extinction is upon the wo... <p>Kedi imparatorluğu yeni bir tehlike altındadır. Bunun için öze... <p>Yaratıkları Durdurmak sizin elinizde. Saldırıya geçmiş olan yaratık... Play as Indiana Jones and try to find the the lost treasure of Pharaoh. Obvio... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... <p>Arkadaşınızla birlikte düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye h... <p><strong>Belalı Balon Avcıları 3.serisi</strong> ile yeni bölümle... <p>Kızgın Tır Savaş ile aksiyon dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Heyecanın... <p>Köpekbalığı Dağı ile şindi muhteşem bir macera oyunu oynamaya hazır m...