Kağıt Düellosu

Oyun Adı: Kağıt Düellosu

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 3.00

Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarınızda oynamak ister misiniz? Üstelik tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra "START GAME" butonuyla ilerleyin ve oyuncu sayısını belirleyin. "VS COMPUTER" butonuyla tek kişilik, "VS PLAYER" butonuyla iki kişilik oyun açabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakibinize ateş ederek onu haklamak. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Açıyı ve atış gücünü ayarladıktan sonra ateş edin.
Oyun sınıf ortamında geçtiği için herhangi bir rüzgâr ya da başka bir faktör bulunmamaktadır. Rakibinizi kafasından vurursanız daha etkili olacaktır. İkinci etaba geçildiğinde rakipler arası mesafe daha çok açılacaktır. 3 etabın en az 2'sini kazanan oyuncu, gâlip gelecektir. Oyuncuların enerjisini, ekranın üstünde bulunan göstergelerden takip edebilirsiniz.
Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butona tıklayarak oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Adventure Time çizgi filminin sevilen karakterleri Finn ve Jake ile... Jackie Chan fighting game <p>Uzay Gemisinde Macera ile çok eğlenceli bir uzay macerası başlamak ... <p>Bordo Bereli asker harekete geçiyor ve düşmanları ile benzersi... <p>Atarilerin efsanevi oyununu ister tek kişi isterseniz arkadaşınızla berabe... <p>Çılgın Aşçı Zombilere Karşı Oyunu ile zombilere karşı amansı... <p>New game seçeneğini seçerek oyuna başlayın ve karakterimizi ... <p>Ölümcül Komşular ile muhteşem bir macera başlamak üzer... <p>Dev Yengecin Peşinde 2 Oyunu ile dev serüven tüm hızıyla sü... Passed all 3 training mission and become a real SWAT member. Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>Bu oyunda 4 tank birbirine giriyor, eğer arkadaşınla oynayacaksan, karşıda...