Kağıt Düellosu

Oyun Adı: Kağıt Düellosu

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 203

Puan: 3.00

Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarınızda oynamak ister misiniz? Üstelik tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra "START GAME" butonuyla ilerleyin ve oyuncu sayısını belirleyin. "VS COMPUTER" butonuyla tek kişilik, "VS PLAYER" butonuyla iki kişilik oyun açabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakibinize ateş ederek onu haklamak. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Açıyı ve atış gücünü ayarladıktan sonra ateş edin.
Oyun sınıf ortamında geçtiği için herhangi bir rüzgâr ya da başka bir faktör bulunmamaktadır. Rakibinizi kafasından vurursanız daha etkili olacaktır. İkinci etaba geçildiğinde rakipler arası mesafe daha çok açılacaktır. 3 etabın en az 2'sini kazanan oyuncu, gâlip gelecektir. Oyuncuların enerjisini, ekranın üstünde bulunan göstergelerden takip edebilirsiniz.
Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butona tıklayarak oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Get the fuel safely to the base behind the enemy lines <p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... <p>Süper Savaşçılar ile muhteşem bir macera başlamak üzere! ... <p>Korkusuz Tavşan ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekranla... Save as many people as you can from the ship <p>Özel harekatçılardan oluşan farklı birimleri kontrol ederek oy... <p>Çizgi Diyarında Macera ile harika vakit geçireceksiniz. &Cce... <p>Kötülere karşı savaş üçüncü bölü... <p>Adventure Time Fionna Dövüşüyor ile eğlenceli bir macera oy... <p><strong>Flash oyun severler müjde!</strong> Ateş oğlan ve Su kızın ye... Control the GYR Ball in multiple terrains without falling off the boundary <p>Kumandanlar çarpışması oyunumuzda new game seçeneğini se&cce...