Tank Savaşları

Oyun Adı: Tank Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 183

Puan: 0.00

Zorlu tank savaşları başlıyor! Hemen arkadaşınızı da alın ve klavyenin başına geçerek siz de bu maceraya katılın. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER GAME", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER GAME" butonunu kullanabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakip tankı patlatmak. Oyuncuların tuş takımlar şöyle:
1. OYUNCU (SARI TANK)
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR (BOŞLUK)"
2. OYUNCU (YEŞİL TANK)
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "CTRL (KONTROL)"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, mermi sayınız. Arka arkaya en fazla 5 kere ateş edebilirsiniz. Ateş etmeye devam edebilmeniz için biraz beklemeniz gerekecek. Mermi sayısını her iki oyuncu, kendi tarafındaki göstergeden takip edebilir. Ayrıca oyunda 100 canınız bulunmaktadır. Her isabet eden mermi, 10 can götürmektedir. Yani 10 kere vurulan kişinin tankı patlar. Tek kişilik oyun, ilerlemeli şekilde oynanmakta ve her bölüm geçişinde, bölüm düzeni değişmektedir.
Oyun esnasında sırasıyla ekranın sol üst köşesinde bulunan "MENU" ve "MAIN MENU" butonlarına tıklayarak ana menüye geri dönebilirsiniz. Oyunun linkini Facebook adresinizde paylaşarak arkadaşlarınızın da oynamasını sağlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalın, iyi eğlenceler...

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... <p><em>Garip kılıklı iki arkadaşın kaçış macerası ikinci bölü... Protect the brewery long enough to transport the precious beer away. <p>Oyun hem 2 kişi hem de tek kişi oynanabilmektedir. Tek kişi için Si... <p>Kötülere karşı savaş üçüncü bölü... <p>Zombiler Her Yerde ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Ekranlarınıza ... Daphne has to fight all kinds of creatures. <p>Neşeli Sakızlar en son versiyonu ile sizlerle... Serinin 4.oyunu olan bu o... <p>İki çocuk ormanda esrarengiz bir ev görür ve merak ederek... <p>Kumandanlar çarpışması oyunumuzda new game seçeneğini se&cce... <p>Silahını, tarzını ve bölümü seç sonrada kaçış... Ready for some air action? As one of the last surviving people in this apocal...