Tank Savaşları

Oyun Adı: Tank Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 190

Puan: 0.00

Zorlu tank savaşları başlıyor! Hemen arkadaşınızı da alın ve klavyenin başına geçerek siz de bu maceraya katılın. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER GAME", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER GAME" butonunu kullanabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakip tankı patlatmak. Oyuncuların tuş takımlar şöyle:
1. OYUNCU (SARI TANK)
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR (BOŞLUK)"
2. OYUNCU (YEŞİL TANK)
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "CTRL (KONTROL)"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, mermi sayınız. Arka arkaya en fazla 5 kere ateş edebilirsiniz. Ateş etmeye devam edebilmeniz için biraz beklemeniz gerekecek. Mermi sayısını her iki oyuncu, kendi tarafındaki göstergeden takip edebilir. Ayrıca oyunda 100 canınız bulunmaktadır. Her isabet eden mermi, 10 can götürmektedir. Yani 10 kere vurulan kişinin tankı patlar. Tek kişilik oyun, ilerlemeli şekilde oynanmakta ve her bölüm geçişinde, bölüm düzeni değişmektedir.
Oyun esnasında sırasıyla ekranın sol üst köşesinde bulunan "MENU" ve "MAIN MENU" butonlarına tıklayarak ana menüye geri dönebilirsiniz. Oyunun linkini Facebook adresinizde paylaşarak arkadaşlarınızın da oynamasını sağlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalın, iyi eğlenceler...

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Anotehr invader clone - shoot all aliens before the 3 castles are destroyed <p>İlk önce uzay aracınızı seçiniz daha sonra 1.oyuncu yön t... <p>Zombiler Her Yerde ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Ekranlarınıza ... <p>Nöbetçi Şovalye oyunumuzun 2. serisinde mücadele kaldığı ... <p>Su Altı Macerası ile eğlenceli bir serüvene hazır mısınız? Su altında... Punch the enemy robots to damage them while avoid being punched yourself. <p>Sünger Bob ve arkadaşları bu oyunda da macerandan maceraya koşuyor. O... <p>Kırmızı Başlıklı Kız Ormanda ile şimdi muhteşem bir macera başlamak ü... <p>Sevimli kedi ile birbirinden renkli yumaklara ulaşmaya çalışacak ve... <p>Zombiler Alemi oyunumuzun 2. serisinde saldırıya geçmiş olan zombil... Check your patients heartbeat, remove bullets from their body, reduce swellin... Throws snow balls at enemies to turn them into huge snowballs and then kick t...