Tank Savaşları

Oyun Adı: Tank Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 160

Puan: 0.00

Zorlu tank savaşları başlıyor! Hemen arkadaşınızı da alın ve klavyenin başına geçerek siz de bu maceraya katılın. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER GAME", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER GAME" butonunu kullanabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakip tankı patlatmak. Oyuncuların tuş takımlar şöyle:
1. OYUNCU (SARI TANK)
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR (BOŞLUK)"
2. OYUNCU (YEŞİL TANK)
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "CTRL (KONTROL)"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, mermi sayınız. Arka arkaya en fazla 5 kere ateş edebilirsiniz. Ateş etmeye devam edebilmeniz için biraz beklemeniz gerekecek. Mermi sayısını her iki oyuncu, kendi tarafındaki göstergeden takip edebilir. Ayrıca oyunda 100 canınız bulunmaktadır. Her isabet eden mermi, 10 can götürmektedir. Yani 10 kere vurulan kişinin tankı patlar. Tek kişilik oyun, ilerlemeli şekilde oynanmakta ve her bölüm geçişinde, bölüm düzeni değişmektedir.
Oyun esnasında sırasıyla ekranın sol üst köşesinde bulunan "MENU" ve "MAIN MENU" butonlarına tıklayarak ana menüye geri dönebilirsiniz. Oyunun linkini Facebook adresinizde paylaşarak arkadaşlarınızın da oynamasını sağlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalın, iyi eğlenceler...

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Siber Cehennem 6 Oyunu ile müthiş bir aksiyona hazır mısınız? Dü... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... <p>Uzaylı avcı takımımız yeni görevlerine atanmış ve tehlikeli uzaylılar... Live the life of a cat in this fun simulation game. Cute cat parking puts you... <p>Maceracı Bitki Oyunu ile et yiyen bir bitkinin çılgın serüvenl... Collect As much treasure as possible in this cute animal game! <p>Dev Yengecin Peşinde ile süper ötesi bir kovalamaca için ... <p>Yıldızlar, gezegenler, karadelikler... Uzayın derinliklerinde düşman ... <p><em>Dikkat ve koordinasyon gerektiren iki kişilik uzun bir oyun seni bekli... <p>Matrix filmindeki gibi ağır çekimde vuruşlar sergileyebileceğiniz i... <p>Çizgi filmlerden ve oyunlardan tanıdığımız süper kahramanlar b... Control Mario through the course