Kedi Köpek Kavgası

Oyun Adı: Kedi Köpek Kavgası

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 171

Puan: 0.00

Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan "Fleabag" ve "Mutt" kendilerini yine amansız bir mücadele içinde bulurlar. Bu mücadeleye başlamak için "Start" bölümüne tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. "Let's Play" bölümüne tıklayarak mücadeleyi başlatıyoruz. Son olarak "2 Player" seçneğini de arkadaşımız ile oynamak için seçiyoruz. Eğer arkadaşımız yoksa bilgisayara karşı oynamak için "1 Player" seçeneğine tıklıyoruz.

Oyunda atışlarımızı yaparken orta üstte yer alan "Wind" yani rüzgara dikkat ediyoruz. Rüzgarın yönü ve şiddetine göre atışlarımız etkilenebiliyor. Atışlarımızı sırası ile yaparak yine üstte; sağ ve solda yer alan kırmızı barlardaki güç hangi tarafın önce biterse o taraf yenilmiş oluyor.

Oyunda tüm kontroller "Fare" iledir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Patlayıcı Takımı ile heyecan verici dakikalar sizleri bekliyor. Patlayıcı ... <p>Ramazan Davulcusu oyunumuzda sahura insanları kaldırmak için sokakl... <p>Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman ö... <p>Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaş... <p>Evinizin bulunduğu yeri ilginç yaratıklar bastı. Evinizi onlara kar... <p>Arkadaşınızla uzayın derinliklerinde savaşmaya hazır mısınız? Cevabınız &q... <p>Dragon prensesimiz ile topraklarımızı korumaya çalışacağız. Üs... <p>Zombiler Her Yerde ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Ekranlarınıza ... <p>Yaramaz Dondurma 3 Oyunu ile süper oyun serisi tüm hızıyla s&uum... <p>Oyunu tek kişi oynadığınız takdirde oyunda macınız ağaçta asılı ola... Orcs are attacking, don <p>Arkadaşlar bu oyun tek kişilik bir oyun. Ama mutlaka denemenizi tavsiye ed...