Kedi Köpek Kavgası

Oyun Adı: Kedi Köpek Kavgası

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 150

Puan: 0.00

Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan "Fleabag" ve "Mutt" kendilerini yine amansız bir mücadele içinde bulurlar. Bu mücadeleye başlamak için "Start" bölümüne tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. "Let's Play" bölümüne tıklayarak mücadeleyi başlatıyoruz. Son olarak "2 Player" seçneğini de arkadaşımız ile oynamak için seçiyoruz. Eğer arkadaşımız yoksa bilgisayara karşı oynamak için "1 Player" seçeneğine tıklıyoruz.

Oyunda atışlarımızı yaparken orta üstte yer alan "Wind" yani rüzgara dikkat ediyoruz. Rüzgarın yönü ve şiddetine göre atışlarımız etkilenebiliyor. Atışlarımızı sırası ile yaparak yine üstte; sağ ve solda yer alan kırmızı barlardaki güç hangi tarafın önce biterse o taraf yenilmiş oluyor.

Oyunda tüm kontroller "Fare" iledir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karton şeklinde olan zombilere karşı kahramanımız ile birlikte karşı koyar... <p>Süper Köpek harekete geçiyor ve en yakın arkadaşını kurta... <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... <p>Karlar ülkesi prensesi Anna ike birlikte maceralara atılarak Elsa ile... Live the life of a cat in this fun simulation game. Cute cat parking puts you... Play a great remake of the classic arcade game Tetris. <p>Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış <strong>Robotik Savaş</s... <p><strong>Belalı Balon Avcıları 3.serisi</strong> ile yeni bölümle... <p>Arkadaşımla kaçış oyunumuzun 2. serisinde karakterlerden birini y&o... <p><em>Jipini seç ve üç farklı yarış pistinden birini se&c... <p>Kulede 2  kafadarın omuz omuza çeşitli düşmanlar ile m&uu... <p>Savaş mekikleri savaşa hazır. Merkezden çıkan mekikler, savaş sahas...