Kedi Köpek Kavgası

Oyun Adı: Kedi Köpek Kavgası

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 137

Puan: 0.00

Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan "Fleabag" ve "Mutt" kendilerini yine amansız bir mücadele içinde bulurlar. Bu mücadeleye başlamak için "Start" bölümüne tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. "Let's Play" bölümüne tıklayarak mücadeleyi başlatıyoruz. Son olarak "2 Player" seçneğini de arkadaşımız ile oynamak için seçiyoruz. Eğer arkadaşımız yoksa bilgisayara karşı oynamak için "1 Player" seçeneğine tıklıyoruz.

Oyunda atışlarımızı yaparken orta üstte yer alan "Wind" yani rüzgara dikkat ediyoruz. Rüzgarın yönü ve şiddetine göre atışlarımız etkilenebiliyor. Atışlarımızı sırası ile yaparak yine üstte; sağ ve solda yer alan kırmızı barlardaki güç hangi tarafın önce biterse o taraf yenilmiş oluyor.

Oyunda tüm kontroller "Fare" iledir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Help Wink to rescue the princess from the evil dragon <p>Daha önce ilk versiyonunu yayınladğımız oyunuhn 2.versiyonu ço... Smash the ugly caterpillar as they appear. Kutu Atlama  bir aksiyon ve arcade oyunu ,herkes için kavramak çok kolaydır. ... <p>Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğ... <p>Zıpla Şövalye ile sıradışı bir macera oyununa şahit olacaksınız. Ejde... <p>Yıldızlar, gezegenler, karadelikler... Uzayın derinliklerinde düşman ... <p>Mezarlık Bekçisi adlı oyunda zebanilerin hepsini öldürmey... Click on as many <p>2.Dünya savaşında bir savaş pilotusunuz ve karşılaştığınız düşma... <p>İşte size çok güzel bir iki kişilik oyun... Oyun içinde... <p>Önemli: Oyun açılmıyorsa "Tekrar Oyna" butonuna tıkl...