Kedi Köpek Kavgası

Oyun Adı: Kedi Köpek Kavgası

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 158

Puan: 0.00

Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan "Fleabag" ve "Mutt" kendilerini yine amansız bir mücadele içinde bulurlar. Bu mücadeleye başlamak için "Start" bölümüne tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. "Let's Play" bölümüne tıklayarak mücadeleyi başlatıyoruz. Son olarak "2 Player" seçneğini de arkadaşımız ile oynamak için seçiyoruz. Eğer arkadaşımız yoksa bilgisayara karşı oynamak için "1 Player" seçeneğine tıklıyoruz.

Oyunda atışlarımızı yaparken orta üstte yer alan "Wind" yani rüzgara dikkat ediyoruz. Rüzgarın yönü ve şiddetine göre atışlarımız etkilenebiliyor. Atışlarımızı sırası ile yaparak yine üstte; sağ ve solda yer alan kırmızı barlardaki güç hangi tarafın önce biterse o taraf yenilmiş oluyor.

Oyunda tüm kontroller "Fare" iledir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Korsan Savaşları 2 ile harika bir savaş kaldığı yerden devam ediyor. Oyund... <p>Silahını, tarzını ve bölümü seç sonrada kaçış... <p>Cesur Zombi Avcıları Oyunu ile müthiş zaman geçirmeye hazır mı... Play as Indiana Jones and try to find the the lost treasure of Pharaoh. Obvio... Evil bouncing balls are trying to take over the world, you have to stop them. <p>Kötülere karşı savaş üçüncü bölü... <p>Savaş Zamanı adlı oyunda aksiyon ve heyecan hiç eksik olmuyor. Nefe... <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... Santa fighting game <p>Uzay Gemisinde Macera ile çok eğlenceli bir uzay macerası başlamak ... <p>Bir plartform üzerinde hazrılanmış worms tarzı bir oyundur. Oyun 2 ya... <p>Aşçımız mahallesindeki zombileri avlamak için iş başına ge&c...