Ejderha İntikam Vuruşu 3

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 605

Puan: 5.00

 Herkesin sevdiği "Kung Fu" dövüş stillerinden oluşan; "Ejderha İntikam Vuruşu" oyunu 3.versiyon ile İkikisilikoyunlar.Net adresinde yayında. Şimşek gibi hızlı yumruk ve tekmeler ile dövüş şampiyonu olmak için mücadele vermeye hazır mısınız? Düşmanı yenmek ve devre dışı bırakmak için çok özel "KungFu" tekniklerini kullanabilirsiniz. Size stilinizin yanında çok özel "Ninja" silahları da yardımcı olacaktır.

Oyunu 2 kişi oynamak için "2 Player" bölümünü seçiniz. Önünüze gelen özel "KungFu" ustalarının özelliklerini inceleyerek, sizin için en avantajlı olanı seçiniz. Aynı seçimi 2.kişi de yaptıktan sonra oyun başlayacaktır.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

Özel Vuruş: T+Y

Silah Çıkarma : S+U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Özel Vuruş: 4+5

Silah Çıkarma : Aşağı Yön Tuşu + 6

Oyunda kendinize özel stratejinizi oluşturun. Enerjinizi verimli kullanın ve düşmanınızı yenin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Sadece hayvanların bulunduğu bir ülkede, gazetecilik yapmaya hazı... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam... <p><strong>DİKKAT: BU OYUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ HAREKETLERİ GER&C... <p>Savaşçı robotlara altı Ninja Robot daha eklendi. Macera kaldığı yer... <p><em>Tim ve Anna, tamamen şans eseri karşılaşmış olan bu iki genç ha... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... <p>Saray aşçıları bu oyunda yeteneklerini sergiliyorlar. Aşçıla... <p>Savaşçı robotlar arenada buluşuyor. Taş, Kağıt, Makas mantığında oy... <p>Hulk,Wolvorine,Captain America,Spiderman gibi müthiş kahramanların bi... <p>Süper beyzbolcular heyecanlı bir macera için bir aradalar. Bu ... <p>Oyun yüklenince PLAY, PLAY butonlarİna tİklayİp 1. bölüm&uu...