Zombiden Kaçış 3

Oyun Adı: Zombiden Kaçış 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 402

Puan: 0.00

 İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaçış oyununun üçüncü ve son oyunuyla karşınızdayız. Eski versiyonlarda olduğu gibi bu oyunda da sizi oldukça tehlikeli tuzaklar ve bir o kadar korkunç zombiler bekliyor olacak. Gerilim dolu dakikalara hazır mısınız?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butona tıklayın ve bir bölüm seçin. Yine eski versiyonlarda olduğu gibi bu oyunu da daha önceden oynamadıysanız, sadece birinci bölümden başlayabilirsiniz. Bölümü seçtiyseniz oyun kontrollerini açıklayalım:

GERALD (YEŞİL KARAKTER)
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Fonksiyon: "S"

RONALD (KIRMIZI KARAKTER)
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Fonksiyon: "AŞAĞI OK TUŞU"

GENEL TUŞLAR
Restart: "R"
Duraklatma: "SPACEBAR"

Oyun esnasında bulduğunuz küçük kutularla bazı kapıları kırabilirsiniz. Ayrıca bombaları da alarak zombilere atabilir ve onları öldürebilirsiniz. Bazı bölümlerde suyun altında yüzmek zorunda kalacaksınız. Karakterleriniz suyun altında çok uzun süre kalamamaktadır. O yüzden elinizi çabuk tutmalısınız. Ayrıca bölümde bulunan altınları toplayarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Bölümü geçebilmek için her iki karakterin de tam çıkış kapısında durması gerekiyor.

Oyun esnasında "SPACEBAR" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, bir üst menüye veya ana menüye geri dönebilirsiniz. Bölüm bittiğinde bir sonraki bölüme geçmek için "NEXT LEVEL" butonunu kullanmanız yeterli. Unutmayın! Bu oyundaki en büyük kural, dayanışma! En güzel iki kişilik oyunlar için bizi takip etmeye devam edin. İyi şanslar...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu bölüm harika özelliklere sahip üç yeni d... <p>Oyundaki görüntü kamera ile kaydedilmiş gerçek g&oum...             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... <p><em>Harika bir turnuvaya katılmaya ne dersin? Tek kişilik oynayarak mü... <p>Brezilya 2014 dünya kupası oyunları içerisinde şimdi komik ve ... <p>Ayakkabı Savaşları oyunumuz boyut olarak biraz büyük; bu yü... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p>Yepyeni bir zeka oyunumuz sizlerle. Oyuncu sayısını, zorluk seviyesini ve ... <p>Teke tek maç oyunu 2.versiyonu ile geri döndü. Arkadaşını...