Mario'nun Yeni Arkadaşları 2

Oyun Adı: Mario'nun Yeni Arkadaşları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 374

Puan: 0.00

Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişilik olsun birbirinden güzel Mario oyunlarını oynadınız. Eminiz şuan oynayacağınız kadar güzel olabilecek hiç bir Mario oyunu oynamamışsınızdır. Bu Mario oyununda sadece Mario ve Luigi karakteri ile değil, birbirinden özellikli birçok karakter ile muhteşem maceralara çıkacaksınız. Daha fazla beklemenin bir anlamı yok, o halde başlayalım!

Oyun yüklenmesi tamamlandıktan sonra, oyun ekranına tıklayarak veya herhangi bir tuşa basarak, ana menüyü açabilirsiniz. "OK TUŞLARINI" kullanarak menüde gezinebilir ve "Z" tuşunu kullanarak seçim yapabilirsiniz. "NEW GAME" seçeneğini seçin. Daha sonra açılan menüden, "MAP SET" kısmından haritanın şeklini, "MAP DIFFICULTY" kısmından oyun zorluğunu, "GAME MODE" seçeneğinden oyunda bulunacak olan karakterleri, ayarlayabilirsiniz. Daha sonra "START GAME" butonunu seçerek, karakter seçme ekranına gidebilirsiniz. Her karakterin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Karakter seçimini yaptıktan sonra, karakterin şeklini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Zıplama: "Z"
Saldırı: "C"

Özel saldırı silahı: Bütün karakterler bu özelliğe sahip değildir. Eğer bu özelliğe sahip bir karakter ile oynuyorsanız, "C" tuşu kullanabilirsiniz.
Silah değiştirme: Bütün karakterler bu özelliğe sahip değil. Eğer bu özelliğe sahip bir karakter ile oynuyorsanız "A" tuşu ile silah değiştirebilirsiniz.

Oyun hakkında birkaç bilgi; oyun esnasında "ENTER" tuşuna basarak oyunu durdurabilirsiniz. Oyununuzu kaydetmek isterseniz, açılan menüden "LOAD/SAVE" seçeneğine girin. Daha sonra "SAVE" seçeneğini seçerek, bilgisayarınızda kaydetmek istediğiniz yeri belirleyin ve kaydedin. Oyuna daha sonraki bir zamanda girdiğinizde kaldığınız yerden devam etmek için kaydettiğiniz dosyayı kullanabilirsiniz. Kayıt dosyanızı yüklemek için ana menüden "LOAD GAME" seçeneğini kullanabilir veya oyun esnasında "LOAD/SAVE>LOAD" seçeneği ile yüklemenizi yapabilirsiniz.

İki kişilik veya tek kişilik daha fazla Mario oyunu oynamak için, "Oyun Ara" kısmından arama yapabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu... <p>MOUSE ile oynanİyor. April ve booster ile süper bir oyun kü&cced... <p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ... <p> Birisi golf mü oynalım dedi? O zaman doğru adrese geldiniz. Bir... <p><em>Süper dövüşçü <strong>Shi </strong>ile muht... <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... <p>Arado japonca hazirlanmis olmasina ragmen zevkle oynanabilecek bir dovus o... <p>Çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar bir araya geldiler ve b... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p><strong>Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oy... <p>Bir Mario efsanesiyle daha karşı karşıyasınız! Ancak bu sefer normaldekind... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M...