Sal Savaşları 2

Oyun Adı: Sal Savaşları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 260

Puan: 5.00

Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'un sahilde bulduğu hazineyi korsanlara karşı savunmuşlardı. Hazineyi korsanlara kaptırmamışlardı. Fakat sahilde bir yere gömmüşlerdi. Bir sonraki tatil zamanı tekrar gelen iki kardeş, hazineyi gömdükleri yerin üstüne bir binanın inşaa edildiğini görürler. Hazinelerini geri alabilmeleri için, öncelikle sahil güvenliği ve birçok engeli geçmeleri geçmeleri gerekiyor. Sal savaşçıları ile eğlence dolu bir bölüm daha seni bekliyor.
Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Go" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. Oyunun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Skip" butonuna tıklayın. Oyun hikayesi bittikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.
Oyun kontrolleri:
Nişan alma: "Mouse(Fare)"
Ateş etme: "Farenin Sol Tuşu"

Oyuna başladığınızda, yapmanız gereken ilk görev boya kovasını havuza devirmektir. Boya kovasına ateş ederek havuza devirdikten sonra eğlenceye tam olarak başlayabilirsiniz.
Oynadığınız her bölümden sonra, oyun ekranına tıklayarak "Upgrades" bölümüne gidebilirsiniz. Bu bölümde, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.
İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p>Bu güzel macera oyununda, gizemli piramitten kaçmak içi... <p>Pou macera oyunumuzda Pou ve onun aşkı ile birlikte keyfli bir macerada il... <p>"Click To Start" ile oyuna başlıyorsunuz.Birinci oyuncu K ve L t... <p>Tüm oyun severlerimizi namaz kılma oyununa davet ediyoruz. Kahramanım... <p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p>Bir Mario efsanesiyle daha karşı karşıyasınız! Ancak bu sefer normaldekind... <p>Eskilerimizin en büyük zevklerinden Bomberman oyununun yepyeni v... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p>Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yetene...