Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,708

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Koyun Savaşı adlı oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamaya ne dersiniz. ... <p>Atarilerin efsanevi oyununu ister tek kişi isterseniz arkadaşınızla berabe... <p>Uzaylı Dondurma Oyunu ile süper bir serüven yaşamaya hazırlanın.... Arkanoid clone with a twist - the more you bounce it, the higher it go! <p>Maceracının Kabusu ile süper ötesi bir macera oyunu oynamaya ne ... <p>Zorlu tank savaşları başlıyor! Hemen arkadaşınızı da alın ve klavyenin baş... <p>2 Usta şovalyenin hünerlerini sergilediği bu oyunda arkadaşınız ile b... Go around collect banana in this Flash game <p>Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman ö... <p>Pastırma dükkanına dalan domuzu kontrol ederek pastırmalara erişmeye ... <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe... Let your cuddly little raccoon jump up to the sky in Jump Up! - the endless j...