Silah Poligonu 2

Oyun Adı: Silah Poligonu 2

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 24 Temmuz 2015

oynadınız: 141

Puan: 0.00

Birbirinden farklı silahları kullanarak verilen farklı görevleri tamamlamaya çalışmalısınız. Farenizi kullanarak seçtiğiniz silahları hızlı bir şekilde ne kadar yetenekli kontrol edip nişancılığınızı kanıtlayın. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Düşman imparatorluğun askerlerini yok etmeliyiz. Bunun için mo... <p>Keskin nişancılık size verilen görevi harfiyen yapar ve hiç so... Tüm zamanların en büyük katili ol!

Görevleri seçin, Silahlarınızı seçin, v... V-Force is a simpel vertical shooter game <p>Zombileri vur oyunumuzun 2. serisinde görevimiz devam ediyor. Fareniz... Düşmanlar hayatta!

Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitsti... It is If you have been looking for a Sniper simulation game? Then it has arrived! P... Earn points by shooting targets as much as you can in the time allocated.  Karafatma Avı Oyunu ile dünyayı karafatmalar ele geçirmek üzere ve onları an... The objective of this game is simple. Stay alive as long as possible. Using c... <p>Tek taktik oyunumuzda karakterinizi W,A,S,D tuşları ile kontrol etmeli ve ...