Panda Voleybolu

Oyun Adı: Panda Voleybolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 213

Puan: 0.00

İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ilginç bir oyuna ne dersiniz? Kum voleybolundan esinlenerek yapılmış bu oyunda, amacınız, havadan düşen yumurtaları kahraman pandalarınızla rakip sahaya yollamak.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "PLAY 1P", iki kişilik oyun için "PLAY 2P" butonuna tıklayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Koşma: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI x 2"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "ENTER"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Koşma: "A, D x 2"
Zıplama: "W"
Vuruş: "E"

Tuş takımları bölümünde de söylediğimiz üzere, hareket tuşlarından birine iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz. Oyunun voleyboldan bir farkı da, kendi sahanızda yumurtaya istediğiniz kadar dokunma şansınızın olması. İster sektirerek getirin, isterseniz direkt olarak hızlı bir vuruş yapın ve sayılar sizin olsun! En güzel oyunlar için bizi seçmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Cesur Kayakçı ile şimdi kar üzerinde tüm yeteneklerinizi ... <p>Kafa Topu 4 ile harika futbol serisinin yepyeni oyunu sizlerle buluşuyor. ... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... One of the best bowling game make in Flash <p>Çılgın Kayakçı ile maceraya başlayın. Çılgın kayak&cc... Avoid the skeletons and collect the pumpkins so you can make a basket <p>Minik golfçü ile ister arkadaşınıza karşı isterseniz bilgisaya... Play ice hockey at the Skonda Arena  Beyzbol Vuruşu Oyunu ile ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor evlerinize gel... Negotiate through the course avoiding dangerous obstacles. <p>Muhteşem Koşu ile heyecan verici bir yarış sizi bekliyor. Rakiplerinizi ge...