Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 298

Puan: 5.00

Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluşan, muhteşem dövüş oyunu devam ediyor! Ve bu defa da yepyeni karakterler ve yeni savaş haritaları bu bölümle birlikte geliyor. Karakterini seç, ister bilgisayara karşı, istersen de arkadaşına karşı heyecan dolu bir mücadeleye hazır ol!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G... <p>Eski Roma'da kralın kölesi olarak tutulan bir gladyatöre, kr... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p>Hüclerine güç virüsü yerleştirilimiş olan bioni... <p>Oyunumuzda ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla gölge adamların... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... <p>Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player ... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu... <p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ...