Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 282

Puan: 5.00

Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile devam ediyor! Ne gibi yeniliklerin beklediğini merak ediyorsanız eğer, kısaca bahsedelim. Bu bölümde altı farklı karakter daha, mücadeleye ortak oluyor. Elbette ki yenilikler sadece bununla sınırlı değil. Daha fazlasını öğrenmek için hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "NEW GAME" butonuna tıkladıktan sonra "TUTORIAL(EĞİTİM)" ekranına yönlendirileceksiniz. "Tutorial" ekranını geçmek için, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "SKIP" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Challenge Mode(Meydan Okuma), Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.) ve Tutorial Mode(Eğitim Modu)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)"

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... Space shoot 'em up for someone I love. <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p>Sünger bob karete okulumuz oyunumuzda istediğiniz karakterden birini ... <p>Kung fu dede oyunumuzda sokakta gençler tarafından saldırıya uğraya... <p>Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player ... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G...  Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor.... <p>Naruto ile ister tek kişi, ister arkadaşınızla oynayabileceğiniz muhteşem ...