Bomberman 5

Oyun Adı: Bomberman 5

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 183

Puan: 0.00

Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki versiyonda olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyuncu seçeneği mevcut. Tabii ki yeni özelliklerin de eklenmesi unutulmamış.

"START" butonu ile ana menüye giriş yaptıktan sonra "SINGLEPLAYER" butonu ile tek kişilik, "MULTIPLAYER" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "Q"

Bu oyunda, eski versiyona nazaran bazı eksiklikler giderildiği için oyun kontrolleri daha iyi bir şekil almış durumda. Daha rahat yürüyüşler gerçekleştirebilir, böylece oyun hakimiyetinizi arttırabilirsiniz. Blokların altından çıkan bonusları almayı unutmayın. Fıçılar ve koyunlar, büyük patlamalar gerçekleştirmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Pou İlk Yardım adlı oyunda oyun kahramanımız Pou küçük bi... <p>Super Mario macerası, bir başka macera ile devam ediyor. Atarilerde oynadı... Prepare yourself for the trip. Follow the hidden clues that will lead you to ... Your parents are coming, hide your incriminating stuff. <p>Tavşan boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but... <p>Manzara boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla bu... <p>Play seçeneğini seçerek şirin bir okul otobüsü s&u... <p>Kahramanımız Süper Mario ile yeni bir maceraya varmısınız. Oyunumuzda... <p>Oyuna başlamadan önce sağ üst köşeden Türkiye'yi s... <p>Mario'nun kamyonuna yüklediği meyveleri sağlıklı bir şekilde biti... <p>Alttan arabanizi secip sag ustteki Go ile oyuna baslayin. Sectiginiz araba... <p><strong> "Bomberman"</strong> tarzı oyunlarımızdan bir yeni...