Tom ve Jerry Altın Avcısı

Oyun Adı: Tom ve Jerry Altın Avcısı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 216

Puan: 0.00

Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın Madencisi oyununu Tom ve Jerry ile oynamak ister miydiniz? Üstelik Tom ve Jerry bu oyunda dost olmuşlar ve iki kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz.

Oyun yüklenince tek kişilik versiyon için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik versiyon için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

Tom: "S"
Jerry: "AŞAĞI OK TUŞU"

Oyunda toplamanız gereken minimum para miktarı verilecektir. O sınıra ulaştığınız takdirde diğer seviyeye geçebilirsiniz. Taşları mümkün olduğunca almamaya çalışın. Ağır ve değersiz olduğu için size hem zaman kaybı sağlar, hem de altınları toplamanızı engeller. Elmaslar, para getirisi en yüksek madenlerdir. Onları alabilirseniz bir sonraki seviyeye geçmekte büyük bir adım atmış olursunuz.

Ekranın üstündeki göstergelerden paranızı ve sürenizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Your goal is the get the lifeguard wet. Remove group of block if they are of the same colour <p>Dikenleri derisine batan ve iltihap alan kızın derisini yenilemek iç... <p>Kuşları patlatma oyununa başlamak için play seçeneğine tıkla... <p> Oyunun boyutu yuksek oldugundan lutfen yuklenirken bekleyiniz.Oyunum... <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... <p>Süper Mario, taşıma kamyonuna yüklenen eşyaları kaza yapmadan ve...  Pepee Harfleri Bul Oyunu ile sevilen çizgi film kahramanı Pepee, bu seferde ... <p>Saklı şekerleri ve bölümlerdeki 3 saklı yıldızı bularak eğlencel... Drop bomb against the allies countries <p>Hamile Anne kedinin doğum zamanı gelmiştir. Onu hastaneye götürm... <p>Araba Parcalama Oyunu, Cok mu streslisiniz. Ozaman bu oyun tam size gore. ...