Hakkımızda

KirliOyuN Sitemiz


Eğlenceli ve eğitici birçok oyunun yer aldığı oyun kalem sitemizde keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle çocuklar için eğitim içerikli olan oyunlar çocukların zekâ gelişimi ve pratik düşünebilme kavrayabilme yeteneğini geliştirmesi açısından önemlidir. Kız çocukları ve erkek çocukları için farklı oyunlar bulunmaktadır. Eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarabilecek şekilde oyunları içeren sitemizde; çocuklarınızın gönül rahatlığı ile oyun oynamasına izin verebilirsiniz. Ayrıca geniş kapsamlı kategori içerisinde yer alan birçok oyun skor ya da puanlarla teşvik edici oyunlar arasında yer alır.

Oyun çeşitlerimiz arasında 3D oyunlar, beceri oyunları, araba oyunları, çocuk oyunları, dövüş oyunları, eğitici oyunlar, çizgi film oyunları, iki kişilik oyunlar, HTML 5 oyunları, kız oyunları, nişan oyunları, skorlu oyunlar, spor oyunları, yarış oyunları, zekâ oyunları ve macera oyunları bulunmaktadır. Özellikle eğlenceli oyunlardan hoşlanıyorsanız eğlenceli oyunlar kategorisi içerisinde dilediğiniz oyunu seçenek oynayabilirsiniz.

Ayrıca popüler olan birçok oyunu favorilerinize ekleyerek düzenli olarak bu oyunları oynayabilirsiniz; tek yapmanız gereken sitemize üyeliğinizi sağlamaktır. Bu sayede yeni eklenen oyunlarla ilgili de takip etme şansını bulabilirsiniz.

Puanlı oyunlar ile oynayarak arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Ayrıca skorlu oyunlarda da aynı şekilde yarışma imkânı bulabilirsiniz. Her açıdan farklı ve geniş kapsamlı oyun çeşidine sahip olan KirliOyuN sitemiz; yaklaşık 4 bine yakın oyun içermektedir. Dilediğiniz şekilde sıkılmadan gün içerisinde farklı oyunlar da oynayabilirsiniz. Geniş kapsamlı oyun içeriğine sahip olması, oyundan oyna geçebilme ve farklı oyunlarla eğlenebilme imkânı da sizlere tanınmaktadır. KirliOyuN sitemizde oyunları oynamaya başladıktan sonra aldığınız puanlar listeler halinde şampiyonlar bölümünde yer almaktadır.

Dilerseniz oynadığınız oyunların içerisinde sizde en iyi puanı yaparak şampiyonlar listesine girebilirsiniz. Macera oyunları, spor, dövüş oyunları gibi birçok oyun; erkekler için oldukça tercih edilen oyunlar arasında yer alır. Bu tarz oyunlar geniş kapsamlı olarak sitemizde yer alır. Ayrıca kızlar için en çok sevilen oyunlar arasında yer alan giydirme oyunlarında geniş kapsamlı olarak bulabilirsiniz. 3D kalitesinde kesintiye uğramadan rahatlıkla oyun oynayabileceğiniz oyun kalem sitemizde; tüm oyunlarla ilgili gerekli açıklamalar bulunmaktadır.